10 najlepszych czołgów w World of Tanks i jak je zdobyć


Jest powód, dla którego Wargaming World of Tanks stał się stale popularną grą wieloosobową, która nie tylko jest darmowa – gra oferuje graczom głębokie i rozległe wrażenia. Jest pełen wielu rodzajów czołgów, każdy z własnymi ulepszeniami i postępami oraz poziomami do odblokowania większej liczby czołgów. Ze względu na dużą liczbę czołgów może to być dość przytłaczające dla nowych graczy, ponieważ większość z nich nie wie jeszcze, co sprawia, że ​​jest to dobry czołg, ani dlaczego niektóre czołgi są lepsze w niektórych sytuacjach niż inne.

Niezależnie od tego, czy jesteś nowy na scenie, czy powracający gracz, na każdym poziomie jest kilka świetnych czołgów. Wszystkie można kupić w sklepie w grze i nie będą wymagały żadnej waluty premium, ale możesz z niej swobodnie korzystać, jeśli chcesz. Ale przy odrobinie praktyki, pracy zespołowej i taktyki każdy może zdobyć te czołgi dla siebie.

Związane z: Kody World of Tanks

Jakie są najlepsze czołgi w World of Tanks?

World of Tanks jest pełen czołgów do wypróbowania, dlatego zachęcamy do wyjścia poza tę listę i eksperymentowania, aby znaleźć to, co działa dla Ciebie. Ale jeśli szukacie odrobiny pomocy, te czołgi są świetnymi opcjami, które pomogą wam na drodze do zwycięstwa.

Najpierw krótkie omówienie tego, jak działa ten ranking: zauważycie, że mamy czołgi podzielone na poziomy. Poziomy to zasadniczo poziomy lub ligi w grze. Zaczynasz na poziomie 1 i wspinasz się na poziom X. Czołgi różnych poziomów są w stanie walczyć ze sobą, ale podczas gry zazwyczaj widzisz czołgi tego samego poziomu.

Każdy czołg ma swoje zastosowania i nie złamie cię, jeśli nie masz wymienionych tutaj czołgów. Każdy czołg z tej listy ma najwyższy wskaźnik wygranych na listach społeczności i wielką użyteczność w walce. Nie oznacza to, że jesteś niepokonany z tymi czołgami ani że każdą grę można łatwo wygrać. Nadal potrzebujesz praktyki i musisz współpracować ze swoimi sojusznikami, aby odnieść sukces. Te czołgi po prostu ułatwiają przeżycie i uczestnictwo.

Związane z: Najlepsze pomysły na pseudonimy czołgów w World of Tanks – jak nazwać swój czołg

Poziom I – Leichttraktor

Obraz za pośrednictwem World of Tanks

Leichttraktor ma najlepsze działo wśród czołgów 1 poziomu i jest jednym z twoich startowych czołgów. Nie musisz nic robić, aby go odblokować. Czołg ma najlepszy zasięg widzenia na poziomie 1 (30 więcej niż jakikolwiek inny czołg), a mobilność jest solidna. Pancerz nie jest najlepszy, ale może odbić kilka zabłąkanych pocisków. Pomimo niedostatku w opancerzeniu, ma najwyższy wskaźnik zwycięstw wśród czołgów 1 poziomu i jest zalecany dla nowicjuszy.

Poziom II – Renault R35

mareep-pokemon-go-day
Obraz za pośrednictwem World of Tanks

Renault R35 można kupić za 3850 kredytów w sklepie w grze. Chociaż styl gry jest identyczny z Hotchkiss H35, Renault R35 ma lepszy pancerz i może dłużej przetrwać w walce. Nie jest to najcelniejszy czołg, ale zdolność do przetrwania daje znacznie lepszą przewagę w porównaniu z innymi czołgami. Łatwiej też porusza się po terenie i jest szybszy niż większość czołgów II poziomu. Dopóki nie wpadniesz w zasadzkę i nie zostaniesz zastrzelony od tyłu, Renault R35 będzie ci dobrze służył.

Poziom III – Krążownik Mk III

Obraz za pośrednictwem World of Tanks

Krążownik Mk III można kupić za 38 000 kredytów w sklepie w grze. Nie jest to najszybszy czołg, a jego niska prędkość może go zawieść. Cruiser Mk III nadrabia to niesamowitą siłą ognia. Nie przeszkadza mu pagórkowaty teren i ma jeden z najlepszych współczynników mocy do masy spośród wszystkich czołgów III poziomu. Poruszanie się tym czołgiem będzie wymagało trochę praktyki, ale możesz z łatwością umocnić swoją pozycję i z łatwością zniszczyć inne czołgi. Uważaj tylko, aby nie zostać zaatakowanym, ponieważ krążownik nie jest najtrwalszym czołgiem.

Poziom IV – Matilda

ps4-oprogramowanie układowe-533
Obraz za pośrednictwem World of Tanks

Matildę można kupić za 140 000 kredytów w sklepie w grze. Ma jedne z najlepszych punktów zdrowia wśród czołgów IV poziomu i może przyjąć znaczną liczbę ataków. Matilda może wytrzymać kilka strzelanin, dzięki czemu każdy wróg, który znajdzie się w jej zasięgu, zapłaci. Musisz zwracać uwagę na obrażenia na strzał, ponieważ nie są duże. Nie porusza się też szybko, ale jest fantastycznym czołgiem, kiedy może zająć pozycję.

Poziom V – AT 2

Obraz za pośrednictwem World of Tanks

Czołg AT 2 można kupić za 425 000 kredytów w sklepie w grze. Jego pancerz został obniżony w ostatnich aktualizacjach, ale nadal oferuje znaczną ochronę. W połączeniu z niesamowitą ofensywą masz czołg, który może przyjąć trafienia i zadać je. Będziesz musiał przećwiczyć efektywne posługiwanie się czołgiem, gdyż nie porusza się on szybko i musisz przyzwyczaić się do zmniejszonego pancerza. Ale przy odpowiedniej praktyce i ulepszeniach będzie to niesamowity czołg V poziomu.

Poziom VI – KV-2

fortnite-season-3-tydzień-9-lista-wyzwań-przewodnik
Obraz za pośrednictwem World of Tanks

Czołg KV-2 można kupić w sklepie w grze za 920 000 kredytów. Jak na swój poziom ma jedno z najpotężniejszych dział, jakie można znaleźć w czołgu. Nie jest to czołg przyjazny dla początkujących, ponieważ musisz zbliżyć się do czołgu, aby uzyskać najlepsze efekty. Musisz także przyzwyczaić się do graczy, którzy próbują cię pokonać jako pierwsi, ponieważ ten czołg ma świetne działo. Przy wystarczającej praktyce możesz chodzić po boisku i zacząć dziesiątkować graczy, gdy znajdziesz się wystarczająco blisko. Upewnij się, że wyposażyłeś się w odpowiednie ulepszenia, a nie powinieneś mieć większych problemów.

Poziom VII – T71 DA

Obraz za pośrednictwem World of Tanks

Pojawienie się T71 DA sprawiło, że czołg AMX 13 75 stał się prawie przestarzały. Kosztuje 1 400 000 kredytów w sklepie w grze i jest lepszy we wszystkim niż czołg AMX 13 75. Ma świetną mobilność i jedno z najlepszych dział, jakie można znaleźć na VII poziomie. Jest również popularnym przeciwnikiem dla niektórych czołgów lekkich IX i X poziomu. Nie jest świetny w ukrywaniu się, a celność czołgu może być słaba. Jednak jego mobilność i siła ognia rekompensują brak ukrycia i mogą pozwolić temu czołgowi dominować nawet nad czołgami wyższych poziomów.

Poziom VIII – Emil I

Fortnite-update-3-5-2-patch-notes-news
Obraz za pośrednictwem World of Tanks

Zakup Emila I w sklepie w grze kosztuje 2 540 000 kredytów. Jest mały, co pomaga mu się chować i kryć przed innymi czołgami. Jest jednak kruchy, a jego pancerz można łatwo przebić. Będziesz potrzebował ulepszeń, aby działo było skuteczne, ale będziesz w stanie przebić pancerz czołgu właściwymi. Podniesienie i opuszczenie działa będzie kluczowe podczas polowania na słabe punkty w pancerzu. Ukrywanie się w ukryciu, a następnie atakowanie wrogów, gdy cię nie zauważą, to droga.

IX poziom – AMX M4 mle. 51

Obraz za pośrednictwem World of Tanks

AMX M4 mle. 51 czołgów jest wart 3 580 000 kredytów w sklepie w grze. Jest to czołg wspierający i musi współpracować z cięższymi czołgami, aby zadawać obrażenia. Rolą tego czołgu jest obserwacja i zapobieganie oskrzydlającym pozycjom wroga. Jeśli nie masz wystarczającej osłony, jest mało prawdopodobne, że będziesz walczył w pojedynkę. Ale przy dobrej mobilności i doskonałej celności obu dział nie napotkacie wielu problemów, jeśli będziecie musieli wesprzeć inny czołg.

Poziom X – Obiekt 268 Wersja 4

neopets-scjentologia-połączenia-raport-aktualności
Obraz za pośrednictwem World of Tanks

Czołg Object 268 w wersji 4 jest wart 6 100 000 kredytów w sklepie w grze. Kiedy ten czołg zostanie zauważony, wszyscy zrobią co w ich mocy, aby go zniszczyć. Nie może obracać wieżyczki i porusza się powoli. Ale jeśli uda ci się skierować swoje działa na wroga, prawdopodobnie nie będą w stanie skutecznie odwetu. Dzięki potężnym strzałom, które mają dobrą penetrację i pancerz przedni, który może powodować odbijanie się amunicji, niewiele czołgów może wytrzymać czołg Object 268 w wersji 4.Źródło : https://www.gamepur.com/guides/the-best-tanks-in-world-of-tanks