10 lat World of Tanks Blitz na urządzeniach mobilnych. 500 czołgów, 11 trybów gry, 30 map! Miliony graczy! Jesteś gotowy?

World of Tanks Blitz: 10 lat później

Minęło dziesięć lat od premiery gry World of Tanks Blitz na urządzeniach mobilnych, z trzema narodami i ośmioma mapami. Obecnie gra strategiczna militarna jest dostępna na wielu platformach, w tym na PC, macOS i Switch, z pełnym cross-play i cross-progression. Gra oferuje ponad 500 czołgów, 11 trybów gry i ponad 30 map. Według statystyk Wargaminga, gra ta ma ponad 180 milionów aktywnych graczy. Oczywiście, komunikat prasowy nie precyzuje, czy to tylko ilość kont czy liczy się także wielokrotnie posiadane konta. Mimo wszystko, 180 milionów to dużo, niezależnie od kryterium, podobnie jak ponad 1 miliard dolarów, który przyniosła gra.

Rocznica: letnie obchody

Z okazji dziesięciolecia, Wargaming obchodzi letnie świętowanie. Twórca przygotował coś specjalnego na każdy miesiąc: czerwiec, lipiec i sierpień. W czerwcu gracze będą mieli szansę zdobyć nowy czołg VIII poziomu podczas wydarzenia urodzinowego, a także ulubione czołgi X poziomu. Będą mogli również otrzymać specjalny kontener z czołgiem Blasteroid, motywem awatara i tłem profilowym. Wystarczy odebrać kontener przed 30 czerwca. W lipcu gracze mogą spodziewać się imprezy z motywem kosmicznym z powrotem do misji „Objective: Sheridan Missile”. Będzie także specjalna współpraca z (na razie nieznanym) filmem science fiction. Wreszcie, w sierpniu, event Mad Games powróci na dziesięć dni. Gracze mogą również cieszyć się nagrodami za długoletnie granie i czekać na „całkowicie epicki (i tajemniczy)” prezent na zakończenie.

Źródło : www.bing.com