10 lat Wargaming World of Tanks Blitz. Przyciągnął ponad 1 mld USD!

World of Tanks Blitz obchodzi 10-lecie. Uzbierał ponad 1 miliard dolarów przychodów do tej pory i zdobył 180 milionów zarejestrowanych graczy.

Współpraca z Lil Snack & GamesBeat

GamesBeat z przyjemnością współpracuje z Lil Snack, aby dostarczyć spersonalizowane gry specjalnie dla naszej publiczności! Wiemy, że jako gracze sami, to ekscytujący sposób na zaangażowanie się w rozgrywkę z treściami GamesBeat, które już pokochaliście. Zacznij grać teraz!

Rewolucja w świecie World of Tanks Blitz

Thaine Lyman, dyrektor generalny MS-1 Studios w Wargaming, z dumą zauważał, że gra faktycznie była i nadal jest prawdziwą grą na urządzenia mobilne, a nie „symulatorem budzika”. Zadebiutowała dekadę temu z ośmioma mapami i trzema narodami czołgów. Po drodze gra na urządzenia mobilne musiała przejść przez pewne wyzwania, takie jak uzyskanie odpowiedniej wydajności na różnych urządzeniach mobilnych, jak również znalezienie odpowiednich graczy, którzy doceniają lekkie doświadczenie walki czołgowej do zabawy w drodze. Teraz rozszerzyła się na system Windows 10, Steam, MacOS i Nintendo Switch. Posiada pełną kompatybilność międzyplatformową i postęp gry. Ponadto podniosła jakość grafiki i wydajność.

Obecnie dostępnych jest 30 map, 11 trybów gry i ponad 500 historycznych czołgów. Thaine Lyman powiedział w wywiadzie, że Blitz będzie świętował swoje 10. urodziny z szeregiem wydarzeń odbywających się wewnątrz gry w tym roku.

Źródło : www.bing.com