10 lat od premiery World of Tanks Blitz – wydarzenia w czerwcu, lipcu i sierpniu.

World of Tanks Blitz obchodzi dziesiąte urodziny! Gra, która pierwotnie została wydana na urządzenia mobilne, teraz dostępna jest na wielu platformach, w tym na PC, macOS i Switch, ze wsparciem dla pełnej gry wieloosobowej oraz przenoszenia postępów. World of Tanks Blitz oferuje ponad 500 czołgów, 11 trybów gry i ponad 30 map. Według statystyk Wargaming, ponad 180 milionów osób gra w tę grę.

Letnie obchody jubileuszu

Z okazji urodzin, Wargaming organizuje letnie obchody, podzielone na trzy miesiące: czerwiec, lipiec i sierpień. W czerwcu, gracze będą mieli szansę zdobyć nowy czołg VIII poziomu podczas wydarzenia urodzinowego, a także ulubione czołgi X poziomu. Mogą także odebrać specjalne pudełko z czołgiem Blasteroid, motywacyjnym awatarem i tłem profilu – trzeba tylko odebrać pudełko do końca czerwca.

W lipcu, gracze mogą spodziewać się imprezy o tematyce kosmicznej z powrotem zadania „Objective: Sheridan Missile”. Odbędzie się także specjalna współpraca z franczyzą filmową science fiction. Na koniec, w sierpniu, powróci wydarzenie Mad Games na dziesięć dni. Gracze mogą również cieszyć się nagrodami dla weteranów i oczekiwać na „zupelnie epicki (i tajemniczy)” prezent na koniec obchodów.

Źródło : www.bing.com