10 lat od premiery World of Tanks Blitz na urządzeniach mobilnych. Miliony graczy, wiele platform i atrakcji na przyjęcie urodzinowe!

10 lat gry World of Tanks Blitz

Wielbiciele gry World of Tanks Blitz mogą się cieszyć obchodami dziesiątej rocznicy tej popularnej gry w strategię wojskową. Gra ta zadebiutowała na urządzeniach mobilnych przed dziesięcioma laty i była dostępna tylko dla trzech nacji na ośmiu mapach. Obecnie grę można znaleźć na wielu platformach, w tym na PC, macOS i Switchu, z pełnym cross-playem i cross-progresją. Ponadto World of Tanks Blitz oferuje ponad 500 czołgów, 11 trybów gry i ponad 30 map. Według statystyk udostępnionych przez Wargaming, ponad 180 milionów graczy bierze udział w tej grze.

Obchody rocznicy i atrakcje dla graczy

Na cześć rocznicy, Wargaming zaplanował wiele atrakcji dla graczy, które będą trwać całe lato. W czerwcu, gracze będą mieć szansę zdobyć nowy czołg VIII poziomu podczas wydarzenia urodzinowego, a także kilka ulubionych czołgów X poziomu. Będą również mieć możliwość zdobycia specjalnego kontenera z czołgiem Blasteroid, avatarem w tematyczny sposób oraz tłem profilowym. Wystarczy zdobyć ten kontener przed 30 czerwca. W lipcu, gracze mogą spodziewać się imprezy z motywem kosmicznym z powrotem „Cel: Pocisk Sheridan”. Będzie także specjalna współpraca z franczyzą filmową science fiction (obecnie nieznana). Na koniec, w sierpniu, impreza Mad Games powróci na dziesięć dni. Gracze będą mogli cieszyć się nagrodami za długoletnie granie oraz otrzymają „całkowicie epicki (i tajemniczy)” prezent na zakończenie obchodów.

Źródło : www.bing.com