10 lat od premiery World of Tanks Blitz na urządzenia mobilne. więcej niż 500 czołgów, 11 trybów gry, 30+ map. 180 milionów graczy! Oszalałeś?

World of Tanks Blitz: Gra strategiczna z okazji jubileuszu

Minęło dziesięć lat od premiery gry World of Tanks Blitz na urządzeniach mobilnych, z trzema narodami i ośmioma mapami. Obecnie, ta gra strategiczna jest dostępna na wielu platformach, w tym na PC, macOS i w Switchu, z pełnym cross-play i cross-progression. Posiada również ponad 500 czołgów, 11 trybów gry i ponad 30 map. Według statystyk Wargaming, gra ta ma ponad 180 milionów graczy. Oczywiście, komunikat prasowy nie precyzuje czy to jest liczba kont czy też uwzględniane są osoby posiadające więcej niż jedno konto. 180 milionów graczy to dużo, bez względu na to, jak się na to patrzy, podobnie jak ponad 1 miliard dolarów, które gra zarobiła.

W związku z jubileuszem, Wargaming celebruje całe lato. Deweloper ma coś zaplanowane na każdy miesiąc: czerwiec, lipiec i sierpień. W czerwcu, gracze będą mieli szansę wygrać nowy czołg VIII tieru podczas wydarzenia urodzinowego, a także niektóre ulubione czołgi X tieru. Będą mogli również odebrać specjalny kontener z czołgiem Blasteroid, avatarem w tematycznym stylu i tło profilowe. Wystarczy odebrać ten kontener przed 30 czerwca. W lipcu, gracze mogą się spodziewać imprezy w kosmicznym stylu z powrotem „Objective: Sheridan Missile”. Będzie także specjalna współpraca z (aktualnie nieznaną) franczyzą filmową science-fiction. Na koniec, w sierpniu, event Mad Games powróci na dziesięć dni. Gracze mogą również cieszyć się nagrodami za staż oraz oczekiwać na „całkowicie epicki (i tajemniczy)” prezent na zakończenie.

Źródło : www.bing.com