True Gravity wygrywa Pokémon UNITE India Open 2023, największe wydarzenie e-sportowe w Indiach

Pokemon UNITE India Open 2023: historyczne wydarzenie dla e-sportu w Indiach

Turniej Pokemon UNITE India Open 2023 był znaczącym kamieniem milowym w dziedzinie e-sportu w Indiach. Organizatorami tego mobilnego turnieju MOBA są Skyesports i The Pokemon Company. Turniej cieszył się niesamowitą pulą nagród wynoszącą 10 lakhów rupii, co czyniło go największym jak dotąd wydarzeniem e-sportowym w branży gier w Indiach. Team True Gravity wygrał Pokemon Unite India Open 2023, pokonując w finale Team Forge Your Legacy 2:0. Zespół wykazał się dominacją podczas turnieju, pokonując potężne drużyny, takie jak Revenant Esports i Team Griffin, i został mistrzem Indii.

Edycja 2023 Pokemon UNITE India Open

Turniej Pokemon UNITE India Open 2023 zakończył się 18 listopada 2023 r. Wydarzenie to odbyło się na stadionie KD Jadhav Indoor Stadium w Delhi. Wielu fanów Pokemon UNITE zebrało się, aby obejrzeć rywalizację pomiędzy swoimi ulubionymi drużynami e-sportowymi. Zespół True Gravity dał swoim kibicom fantastyczne widowisko. W finale drużyna zmierzyła się z Forge Your Legacy i odniosła zwycięstwo dzięki konsekwentnej grze zespołowej. Hayrambh „Mereum” Rajesh Monga z zespołu True Gravity powiedział: „To była naprawdę ekscytująca podróż. Ciężko pracowaliśmy i na szczęście opłaciło się, ale wiemy, że na tym droga się nie kończy. Azjatycka Liga Mistrzów to wielkie wydarzenie i będziemy musieli zmierzyć się z międzynarodowymi drużynami, więc mamy nadzieję, że uda nam się do niej odpowiednio dobrze przygotować. »

Pula nagród w wysokości 10 lakhów rupii zostanie rozdzielona pomiędzy cztery najlepsze zespoły w następujący sposób:

  • Pierwsze miejsce: Zespół True Gravity – 4 lakh rupii
  • Drugie miejsce: Forge Your Legacy – 2,75 lakh rupii
  • Trzecie miejsce: Team Griffin – 1,75 lakh rupii
  • Czwarte miejsce: FS Esports – 1 lakh rupii

Wyzwania stojące przed zwycięskimi zespołami

Te cztery drużyny będą teraz grać w play-offach Ligi Mistrzów Pokemon UNITE Asia. Najwyżej sklasyfikowane drużyny będą reprezentować kraj podczas międzynarodowego wydarzenia offline. Skyesports to wiodąca firma zajmująca się e-sportem i grami z siedzibą w Chennai. Jest znany z organizowania dużych turniejów e-sportowych i posiada doskonały zestaw oryginalnych własności intelektualnych, w tym Skyesports Championship, Skyesports Masters, Skyesports League, Skyesports Grand Slam, Skyesports Skirmish Series i nie tylko.

Źródło: www.bing.com