True Gravity wygrywa Pokemon UNITE India Open 2023, największe wydarzenie e-sportowe w Indiach

Pokemon UNITE India Open 2023: najważniejsze wydarzenie w dziedzinie e-sportu w Indiach.

Wydarzenie Pokémon UNITE India Open 2023 było znaczącym kamieniem milowym w dziedzinie e-sportu w Indiach. Organizatorami tego mobilnego turnieju MOBA są Skyesports i The Pokemon Company. Miało niesamowitą pulę nagród w wysokości 10 lakhów rupii, co czyniło go największym jak dotąd wydarzeniem e-sportowym w Indiach. Zespół True Gravity wygrał Pokémon Unite India Open 2023, pokonując w finale Team Forge Your Legacy 2:0. Zespół wykazał się dominacją w głównym losowaniu, pokonując takie drużyny jak Revenant Esports i Team Griffin, zdobywając tym samym pozycję mistrza Indii.

Wydarzenie Pokémon UNITE India Open 2023 zakończyło się 18 listopada 2023 r. Turniej odbył się na stadionie KD Jadhav Indoor Stadium w Delhi. Wielu fanów Pokémon UNITE było tam, aby wspierać swoje ulubione drużyny e-sportowe. Zespół True Gravity dał swoim fanom dominujący występ. W finale drużyna zmierzyła się z Forge Your Legacy i wygrała mecz dzięki konsekwentnej grze zespołowej. Hayrambh „Mereum” Rajesh Monga z Team True Gravity powiedział: „To z pewnością była ekscytująca podróż. Włożyliśmy dużo pracy i na szczęście opłaciło się, ale wiemy, że na tym podróż się nie kończy. Azjatycka Liga Mistrzów to bardzo ważne wydarzenie i będziemy musieli zmierzyć się z międzynarodowymi drużynami, więc miejmy nadzieję, że będziemy w stanie dobrze się do tego przygotować. »

Pula nagród w wysokości 10 lakhów rupii zostanie rozdzielona pomiędzy cztery najlepsze zespoły w następujący sposób:

  • Pierwsze miejsce: Zespół True Gravity – 4 lakhs rupii
  • Drugie miejsce: Wykuj swoje dziedzictwo – 2,75 lakh rupii
  • Trzecie miejsce: Team Griffin – 1,75 lakhs rupii
  • Czwarte miejsce: FS Esports – 1 lakh rupii

Te cztery drużyny będą teraz grać w kwalifikacjach Pokemon UNITE Asia Champions League India. Najlepsze drużyny będą reprezentować kraj podczas międzynarodowego wydarzenia offline.

Skysports: główny gracz w dziedzinie e-sportu i gier wideo w Indiach.

Skyesports to wiodąca firma zajmująca się e-sportem i grami z siedzibą w Chennai. Jest uznawana za organizowanie dużych turniejów e-sportowych. Skyesports ma doskonałe portfolio oryginalnych własności intelektualnych, w tym Skyesports Championship, Skyesports Masters, Skyesports League, Skyesports Grand Slam, Skyesports Skirmish Series i wiele więcej.

Źródło: www.bing.com