True Gravity wygrywa Pokemon UNITE India Open 2023, największe wydarzenie e-sportowe w Indiach

Turniej Pokemon UNITE India Open 2023 był kamieniem milowym w dziedzinie e-sportu w Indiach. Organizowany przez Skyesports i The Pokemon Company, ten mobilny turniej MOBA oferował ogromną pulę nagród o wartości 10 lakhów rupii, co czyni go największym jak dotąd wydarzeniem e-sportowym w branży gier w Indiach. Team True Gravity wygrał Pokemon Unite India Open 2023, pokonując w finale Team Forge Your Legacy 2:0. Zespół zdominował turniej, pokonując takie drużyny jak Revenant Esports i Team Griffin i został mistrzem Indii.

Pokemon UNITE India Open 2023

Turniej Pokemon UNITE India Open 2023 zakończył się 18 listopada 2023 r. Ten eSport odbył się na stadionie KD Jadhav Indoor Stadium w Delhi, gdzie wielu fanów Pokemon UNITE zebrało się, aby wspierać swoje ulubione drużyny e-sportowe. Zespół True Gravity przygotował dla swoich fanów imponujący występ. W finale drużyna zmierzyła się z Forge Your Legacy i dzięki konsekwentnej spójności zespołu zwyciężyła. Hayrambh „Mereum” Rajesh Monga, członek zespołu True Gravity, powiedział: „To była naprawdę ekscytująca podróż. Ciężko pracowaliśmy i w końcu się opłaciło, ale wiemy, że na tym przygoda się nie kończy. Liga Mistrzów Pokemon UNITE Asia to ważne wydarzenie i będziemy musieli zmierzyć się z międzynarodowymi drużynami, więc mamy nadzieję, że będziemy na to wystarczająco dobrze przygotowani. »

Pula nagród w wysokości 10 lakhów rupii zostanie rozdzielona pomiędzy cztery najlepsze zespoły w następujący sposób:
Pierwsze miejsce: Zespół True Gravity – 4 lakh rupii
Drugie miejsce: Forge Your Legacy – 2,75 lakh rupii
Trzecie miejsce: Team Griffin – 1,75 lakh rupii
Czwarte miejsce: FS Esports – 1 lakh rupii
Te cztery drużyny wezmą teraz udział w kwalifikacjach Pokemon UNITE Asia Champions League India. Najlepsze drużyny będą reprezentować kraj podczas międzynarodowego wydarzenia offline.

Skyesports

Skyesports to wiodąca firma zajmująca się e-sportem i grami z siedzibą w Chennai. Jest uznawana za organizowanie dużych turniejów e-sportowych. Posiada doskonałą gamę oryginalnych własności intelektualnych, w tym Skyesports Championship, Skyesports Masters, Skyesports League, Skyesports Grand Slam, Skyesports Skirmish Series i wiele innych.

Źródło: www.bing.com