True Gravity wygrywa Pokemon UNITE India Open 2023, największe wydarzenie e-sportowe w Indiach

Pokemon UNITE India Open 2023: przełomowe wydarzenie dla e-sportu w Indiach

Turniej Pokemon UNITE India Open 2023 był znaczącym kamieniem milowym w dziedzinie e-sportu w Indiach. Organizatorami tego mobilnego turnieju MOBA są Skyesports i The Pokemon Company. Turniej cieszył się niesamowitą pulą nagród wynoszącą 10 lakhów rupii, co czyniło go największym jak dotąd wydarzeniem e-sportowym w Indiach. Team True Gravity wygrał Pokemon Unite India Open 2023, pokonując w finale Team Forge Your Legacy 2:0. Zespół zanotował dominujący występ w górnej drabince, pokonując takie drużyny jak Revenant Esports i Team Griffin, stając się mistrzami Indii.

Postęp Pokemon UNITE India Open 2023

Turniej Pokemon UNITE India Open 2023 zakończył się 18 listopada 2023 r. To wydarzenie e-sportowe zostało zorganizowane na stadionie KD Jadhav Indoor Stadium w Delhi. Wielu fanów Pokemon UNITE zebrało się, aby oglądać rywalizację swoich ulubionych drużyn e-sportowych. Zespół True Gravity zapewnił swoim fanom dominujący występ. W finale drużyna zmierzyła się z Forge Your Legacy. Dzięki konsekwentnej grze zespołowej udało im się wygrać ten mecz. Hayrambh „Mereum” Rajesh Monga z Team True Gravity powiedział: „To z pewnością była ekscytująca podróż. Ciężko pracowaliśmy i na szczęście opłaciło się, ale wiemy, że na tym podróż się nie kończy. Azjatycka Liga Mistrzów to bardzo ważne wydarzenie i będziemy grać przeciwko międzynarodowym drużynom, więc mamy nadzieję, że uda nam się odpowiednio przygotować na to wydarzenie. »

Pula nagród w wysokości 10 lakhów rupii zostanie rozdzielona pomiędzy cztery najlepsze zespoły w następujący sposób:

  • Pierwsze miejsce: Team True Gravity – 4 miliony rupii
  • Drugie miejsce: Forge Your Legacy – 2,75 lakh rupii
  • Trzecie miejsce: Team Griffin – 1,75 lakh rupii
  • Czwarte miejsce: FS Esports – 1 lakh Rs

Te cztery drużyny będą teraz grać w kwalifikacjach Pokemon UNITE Asia Champions League India. Najlepsze drużyny będą reprezentować kraj podczas międzynarodowego wydarzenia offline.

Skyesports, wiodąca firma e-sportowa w Indiach

Skyesports to wiodąca firma zajmująca się grami i e-sportem z siedzibą w Chennai. Jest uznawana za organizowanie dużych turniejów e-sportowych. Oferuje doskonałą gamę oryginalnych własności intelektualnych, w tym Skyesports Championship, Skyesports Masters, Skyesports League, Skyesports Grand Slam, Skyesports Skirmish Series i wiele innych.

Źródło: www.bing.com