True Gravity wygrywa Pokemon UNITE India Open 2023, największe wydarzenie e-sportowe w Indiach

Pokemon UNITE India Open 2023: kluczowy moment dla e-sportu w Indiach

Turniej Pokemon UNITE India Open 2023 był znaczącym kamieniem milowym w dziedzinie e-sportu w Indiach. Organizowany przez Skyesports i The Pokemon Company, ten mobilny turniej MOBA oferował ogromną pulę nagród o wartości 10 lakhów rupii, co czyni go największym jak dotąd wydarzeniem e-sportowym w grach w Indiach.

Zwycięstwo drużyny True Gravity

Team True Gravity wygrał Pokemon Unite India Open 2023, pokonując w finale Team Forge Your Legacy 2:0. Ich podróż była imponująca, pokonując drużyny takie jak Revenant Esports i Team Griffin i stając się mistrzami Indii.

Wydarzenie z niecierpliwością wyczekiwane przez fanów

Turniej Pokemon UNITE India Open 2023 odbył się 18 listopada 2023 roku na stadionie KD Jadhav Indoor Stadium w Delhi. Wielu fanów zebrało się, aby obejrzeć rywalizację pomiędzy swoimi ulubionymi drużynami e-sportowymi. Zespół True Gravity przygotował dla swoich kibiców imponujący występ.

W finale drużyna zmierzyła się z Forge Your Legacy i wygrała dzięki konsekwentnej grze zespołowej. Hayrambh „Mereum” Rajesh Monga z Team True Gravity powiedział: „To była ekscytująca podróż. Ciężko pracowaliśmy i na szczęście opłaciło się, ale wiemy, że na tym podróż się nie kończy. Azjatycka Liga Mistrzów to bardzo ważne wydarzenie i będziemy musieli zmierzyć się z międzynarodowymi drużynami, więc miejmy nadzieję, że będziemy na to wystarczająco dobrze przygotowani. »

Nagrody

Pula nagród w wysokości 10 lakhów rupii zostanie rozdzielona pomiędzy cztery najlepsze zespoły w następujący sposób:

Pierwsze miejsce: Team True Gravity – 4 miliony rupii

Drugie miejsce: Forge Your Legacy – 2,75 lakh rupii

Trzecie miejsce: Team Griffin – 1,75 lakh rupii

Czwarte miejsce: FS Esports – 1 lakh Rs

Kolejne kroki

Te cztery drużyny będą teraz grać w indyjskich kwalifikacjach Pokemon UNITE Asia Champions League. Najlepsze drużyny będą reprezentować kraj podczas międzynarodowego wydarzenia offline.

Skyesports

Skyesports, wiodąca firma e-sportowa i gamingowa z siedzibą w Chennai, znana jest z organizowania dużych turniejów e-sportowych. Oferuje doskonałą gamę oryginalnych własności intelektualnych, w tym Skyesports Championship, Skyesports Masters, Skyesports League, Skyesports Grand Slam, Skyesports Skirmish Series i wiele innych.

Źródło: www.bing.com