True Gravity wygrywa Pokémon UNITE India Open 2023, największe wydarzenie e-sportowe w Indiach

Pokemon UNITE India Open 2023: kamień milowy dla e-sportu w Indiach

Turniej Pokemon UNITE India Open 2023 był znaczącym kamieniem milowym w dziedzinie e-sportu w Indiach. Organizatorami tego mobilnego turnieju MOBA są Skyesports i The Pokemon Company. Mogło się poszczycić niesamowitą pulą nagród w wysokości 10 lakhów rupii, co uczyniło go największym jak dotąd wydarzeniem e-sportowym w tej grze w Indiach.

Zwycięstwo drużyny True Gravity

Zespół True Gravity wygrał Pokemon Unite India Open 2023, pokonując w finale Team Forge Your Legacy 2:0. Zespół zanotował dominujący występ, przechodząc przez górną drabinkę i pokonał drużyny takie jak Revenant Esports i Team Griffin i został mistrzem Indii.

Dominujący pokaz w Delhi

Turniej Pokemon UNITE India Open 2023 zakończył się 18 listopada 2023 r. To wydarzenie e-sportowe odbyło się na stadionie KD Jadhav Indoor Stadium w Delhi. Wielu fanów Pokemon UNITE zebrało się, aby obejrzeć rywalizację pomiędzy swoimi ulubionymi drużynami e-sportowymi. Zespół True Gravity dał swoim fanom dominujący występ, szczególnie w Wielkim Finale przeciwko Forge Your Legacy.

Dzięki konsekwentnej grze zespołowej zespół zdołał wygrać to spotkanie. Hayrambh „Mereum” Rajesh Monga z Team True Gravity powiedział: „To z pewnością była ekscytująca podróż. Ciężko pracowaliśmy i na szczęście opłaciło się, ale wiemy, że podróż na tym się nie kończy. Azjatycka Liga Mistrzów to bardzo ważne wydarzenie i będziemy rywalizować z międzynarodowymi drużynami, więc mamy nadzieję, że będziemy do tego odpowiednio dobrze przygotowani. »

Pula nagród i nadchodzące wydarzenia

Pula nagród w wysokości 10 lakhów rupii zostanie rozdzielona pomiędzy cztery najlepsze zespoły w następujący sposób:

1. miejsce: Zespół True Gravity – 4 lakh rupii

2. miejsce: Forge Your Legacy – 2,75 lakh rupii

3. miejsce: Team Griffin – 1,75 lakhs rupii

4. miejsce: FS Esports – Rs. 1 lakh

Te cztery drużyny będą teraz grać w play-offach Pokemon UNITE Asia Champions League India. Najlepsze drużyny będą reprezentować kraj podczas międzynarodowego wydarzenia offline.

Rola Skyesports w eSporcie

Skyesports to wiodąca firma zajmująca się e-sportem i grami z siedzibą w Chennai. Jest znana z organizowania dużych turniejów e-sportowych. Ma doskonałą gamę oryginalnych adresów IP, w tym Skyesports Championship, Skyesports Masters, Skyesports League, Skyesports Grand Slam, Skyesports Skirmish Series i nie tylko.

Źródło: www.bing.com