True Gravity wygrywa Pokémon UNITE India Open 2023, największe wydarzenie e-sportowe w Indiach

Pokemon UNITE India Open 2023: najważniejsze wydarzenie e-sportowe w Indiach

Pokemon UNITE India Open 2023 był kamieniem milowym w dziedzinie e-sportu w Indiach. Organizowany przez Skyesports i The Pokemon Company, ten mobilny turniej MOBA oferował niesamowitą pulę nagród w wysokości 10 lakhów rupii, co czyni go największym jak dotąd wydarzeniem e-sportowym w tej grze w Indiach. Zespół True Gravity wygrał Pokemon Unite India Open 2023, pokonując w finale Team Forge Your Legacy z wynikiem 2-0. Zespół wykazał się dominacją przez cały turniej, pokonując takie drużyny jak Revenant Esports i Team Griffin i stając się mistrzami Indii.

Pokemon UNITE India Open 2023

Turniej Pokemon UNITE India Open 2023 zakończył się 18 listopada 2023 r. To wydarzenie e-sportowe odbyło się na stadionie KD Jadhav Indoor Stadium w Delhi i przyciągnęło wielu fanów Pokemon UNITE do kibicowania swoim ulubionym drużynom e-sportowym. Zespół True Gravity zapewnił swoim fanom dominujący występ. W finale zmierzyła się z Forge Your Legacy i udało jej się wygrać dzięki konsekwentnej grze zespołowej. Hayrambh „Mereum” Rajesh Monga z Team True Gravity powiedział: „To z pewnością była ekscytująca podróż. Ciężko pracowaliśmy i to się opłaciło, ale wiemy, że na tym droga się nie kończy. Azjatycka Liga Mistrzów to wielkie wydarzenie i będziemy musieli zmierzyć się z międzynarodowymi drużynami, więc mamy nadzieję, że dobrze się do niej przygotujemy. »

Pula nagród w wysokości 10 lakhów Rs zostanie rozdzielona pomiędzy cztery najlepsze drużyny w następujący sposób:

  • Pierwsze miejsce: Team True Gravity – 4 miliony rupii
  • Drugie miejsce: Forge Your Legacy – 2,75 lakh rupii
  • Trzecie miejsce: Team Griffin – 1,75 lakh rupii
  • Czwarte miejsce: FS Esports – 1 lakh Rs

Indyjskie drużyny na play-offach Pokemon UNITE Asia Champions League India

Te cztery drużyny wezmą teraz udział w kwalifikacjach Pokemon UNITE Asia Champions League India. Najlepsze drużyny będą reprezentować kraj podczas międzynarodowego wydarzenia offline.

Skyesports i jego rola w e-sporcie

Skyesports to główny gracz w branży e-sportu i gier z siedzibą w Chennai. Jest uznawany za organizowanie dużych turniejów e-sportowych. Skyesports oferuje szeroką gamę oryginalnych własności intelektualnych, w tym Skyesports Championship, Skyesports Masters, Skyesports League, Skyesports Grand Slam, Skyesports Skirmish Series i wiele innych.

Źródło: www.bing.com