True Gravity wygrywa Pokémon UNITE India Open 2023, największe wydarzenie e-sportowe w Indiach

Pokémon UNITE India Open 2023: kluczowe wydarzenie w dziedzinie e-sportu w Indiach

Turniej Pokémon UNITE India Open 2023 był znaczącym kamieniem milowym w dziedzinie e-sportu w Indiach. Organizatorami tego mobilnego turnieju MOBA są Skyesports i The Pokemon Company. Zawierało niesamowitą pulę nagród w wysokości 10 lakhów rupii, co czyniło je największym jak dotąd wydarzeniem e-sportowym w Indiach. Zespół True Gravity wygrał Pokémon Unite India Open 2023, pokonując w finale Team Forge Your Legacy z wynikiem 2: 0. Zespół wykazał się dominacją przez cały turniej, eliminując takie drużyny jak Revenant Esports i Team Griffin i został mistrzem Indii.

Wydarzenie Pokémon UNITE India Open 2023

Turniej Pokémon UNITE India Open 2023 zakończył się 18 listopada 2023 r. To wydarzenie e-sportowe odbyło się na stadionie KD Jadhav Indoor Stadium w Delhi. Wielu fanów Pokémon UNITE zebrało się, aby obejrzeć rywalizację pomiędzy swoimi ulubionymi drużynami e-sportowymi. Zespół True Gravity dał swoim fanom dominujący występ. W finale drużyna zmierzyła się z Forge Your Legacy. O zwycięstwie zadecydowała konsekwentna gra zespołowa. Hayrambh „Mereum” Rajesh Monga z Team True Gravity powiedział: „To z pewnością była ekscytująca podróż. Dużo pracowaliśmy i na szczęście opłaciło się, ale wiemy, że na tym podróż się nie kończy. Azjatycka Liga Mistrzów to bardzo ważne wydarzenie i będziemy musieli zmierzyć się z międzynarodowymi drużynami, więc mamy nadzieję, że możemy się do tego odpowiednio przygotować. » Pula nagród w wysokości 10 lakhów rupii zostanie rozdzielona pomiędzy cztery najlepsze zespoły w następujący sposób:

  • Pierwsze miejsce: Team True Gravity – 4 miliony rupii
  • Drugie miejsce: Forge Your Legacy – 2,75 lakh rupii
  • Trzecie miejsce: Team Griffin – 1,75 lakh rupii
  • Czwarte miejsce: FS Esports – 1 lakh Rs

Te cztery drużyny będą teraz rywalizować w play-offach Ligi Mistrzów Pokemon UNITE Asia. Najlepsze drużyny będą reprezentować kraj na międzynarodowej imprezie.

Skyesports: główny gracz e-sportu w Indiach

Skyesports to wiodąca firma zajmująca się e-sportem i grami z siedzibą w Chennai. Jest znana z organizowania dużych turniejów e-sportowych. Posiada doskonałą gamę marek własnych, w tym Skyesports Championship, Skyesports Masters, Skyesports League, Skyesports Grand Slam, Skyesports Skirmish Series i wiele więcej.

Źródło: www.bing.com