True Gravity wygrywa Pokémon UNITE India Open 2023, największe wydarzenie e-sportowe w Indiach

Pokemon UNITE India Open 2023 to kamień milowy w e-sporcie w Indiach

Edycja Pokemon UNITE India Open w 2023 r. była znaczącym kamieniem milowym w dziedzinie e-sportu w Indiach. Wydarzenie to, które odbyło się na stadionie KD Jadhav Indoor Stadium w Delhi, zostało zorganizowane przez Skyesports i The Pokemon Company. Z niesamowitą pulą nagród wynoszącą 10 lakhów rupii, było to jak dotąd największe wydarzenie e-sportowe w Indiach.

Zespół True Gravity wygrał Pokemon Unite India Open 2023, pokonując w finale drużynę Forge Your Legacy 2:0. Wyróżnili się, pokonując renomowane drużyny, takie jak Revenant Esports i Team Griffin, i zostali mistrzami Indii.

Najważniejszy turniej w dziedzinie e-sportu w Indiach

Edycja Pokemon UNITE India Open 2023 zakończyła się 18 listopada 2023 roku na stadionie krytym. Fani Pokemon UNITE byli pod ręką, aby wspierać swoje ulubione drużyny e-sportowe. Zespół True Gravity przygotował dla swoich kibiców imponujący występ. Podczas Wielkiego Finału zespół zmierzył się z Forge Your Legacy i był w stanie wygrać mecz dzięki konsekwentnej grze zespołowej.

Hayrambh „Mereum” Rajesh Monga z zespołu True Gravity powiedział: „To była naprawdę ekscytująca podróż. Dużo pracowaliśmy i na szczęście opłaciło się, ale wiemy, że na tym droga się nie kończy. Azjatycka Liga Mistrzów to bardzo ważne wydarzenie i będziemy musieli zmierzyć się z międzynarodowymi drużynami, więc miejmy nadzieję, że uda nam się do tego wystarczająco dobrze przygotować. »

Pula nagród i przyszłość zwycięskich drużyn

Pula nagród w wysokości 10 lakhów Rs zostanie rozdzielona pomiędzy cztery najlepsze zespoły w następujący sposób:

  • Pierwsze miejsce : Zespół True Gravity – 4 lakh rupii
  • Drugie miejsce : Wykuj swoje dziedzictwo – 2,75 lakh rupii
  • Trzecie miejsce : Zespół Griffin – 1,75 lakh rupii
  • Czwarte miejsce : FS Esports – 1 lakh rupii

Te cztery drużyny wezmą udział w play-offach Ligi Mistrzów Pokemon UNITE Asia. Najlepsze zespoły będą następnie reprezentować kraj podczas międzynarodowego wydarzenia offline.

Potencjał Skyesports w obszarze eSportu

Skyesports to główny gracz w branży e-sportu i gier z siedzibą w Chennai. Znana z organizacji głównych turniejów e-sportowych, Skyesports posiada doskonałą gamę własności intelektualnych, w tym Skyesports Championship, Skyesports Masters, Skyesports League, Skyesports Grand Slam, Skyesports Skirmish Series i wiele innych.

Dodatkowo HT Tech jest teraz dostępny na kanałach WhatsApp! Śledź nas, klikając link, aby nigdy nie przegapić żadnych aktualizacji ze świata technologii. Kliknij tutaj, aby dołączyć do nas już teraz!

Źródło: www.bing.com