True Gravity wygrywa Pokemon UNITE India Open 2023, największe wydarzenie e-sportowe w Indiach

Turniej Pokémon UNITE India Open 2023 był znaczącym kamieniem milowym w dziedzinie e-sportu w Indiach. Organizatorami tego mobilnego turnieju MOBA są Skyesports i The Pokemon Company. Mogło się poszczycić niesamowitą pulą nagród wynoszącą 10 lakhów rupii, co czyniło go największym jak dotąd wydarzeniem e-sportowym dla graczy w Indiach. Zespół True Gravity wygrał Pokémon Unite India Open 2023, pokonując w finale Team Forge Your Legacy 2:0. Zespół wykazał się dominacją przez cały turniej, pokonując znane drużyny, takie jak Revenant Esports i Team Griffin, i stając się mistrzami Indii.

Pokémon UNITE India Open 2023

Turniej Pokémon UNITE India Open 2023 zakończył się 18 listopada 2023 r. To wydarzenie e-sportowe odbyło się na stadionie KD Jadhav Indoor Stadium w Delhi. Wielu fanów Pokémon UNITE zebrało się, aby oglądać rywalizację swoich ulubionych drużyn e-sportowych. Team True Gravity zapewnił swoim fanom dominujący występ. W finale drużyna zmierzyła się z Forge Your Legacy. Dzięki konsekwentnej grze zespołowej udało im się odnieść zwycięstwo. Hayrambh „Mereum” Rajesh Monga z Team True Gravity powiedział: „To z pewnością była ekscytująca podróż. Ciężko pracowaliśmy i na szczęście opłaciło się, ale wiemy, że na tym podróż się nie kończy. Azjatycka Liga Mistrzów to bardzo ważne wydarzenie i będziemy musieli zmierzyć się z międzynarodowymi drużynami, więc mamy nadzieję, że uda nam się dobrze się do niej przygotować. »

Pula nagród w wysokości 10 lakhów rupii zostanie rozdzielona pomiędzy cztery najlepsze zespoły w następujący sposób:

  • Pierwsze miejsce: Zespół True Gravity – 4 lakh rupii
  • Drugie miejsce: Forge Your Legacy – 2,75 lakh rupii
  • Trzecie miejsce: Team Griffin – 1,75 lakh rupii
  • Czwarte miejsce: FS Esports – Rs. 1 lakh

Te cztery drużyny będą teraz grać w play-offach Ligi Mistrzów Pokemon UNITE Asia. Najlepsze drużyny będą reprezentować kraj podczas międzynarodowego wydarzenia offline.

Skyesports

Skyesports to wiodąca firma zajmująca się e-sportem i grami z siedzibą w Chennai. Jest dobrze znany z organizowania dużych turniejów e-sportowych. Ma doskonałą gamę oryginalnych adresów IP, w tym Skyesports Championship, Skyesports Masters, Skyesports League, Skyesports Grand Slam, Skyesports Skirmish Series i wiele innych.

Źródło: www.bing.com