True Gravity wygrywa Pokemon UNITE India Open 2023, największe wydarzenie e-sportowe w Indiach

Pokemon UNITE India Open 2023: duży turniej e-sportowy w Indiach

Turniej Pokemon UNITE India Open 2023 był znaczącym kamieniem milowym w dziedzinie e-sportu w Indiach. Organizatorami tego mobilnego turnieju MOBA są Skyesports i The Pokemon Company. Opublikowano niesamowitą pulę nagród w wysokości 10 lakhów rupii, co czyni go największym jak dotąd wydarzeniem e-sportowym w Indiach. Team True Gravity wygrał Pokemon Unite India Open 2023, pokonując w finale Team Forge Your Legacy 2:0. Zespół wykazał się dominacją, przechodząc przez główne losowanie, pokonując takie drużyny, jak Revenant Esports i Team Griffin, i tym samym został mistrzem Indii.

Turniej Pokemon UNITE India Open 2023 zakończył się 18 listopada 2023 r. Ten eSport został zorganizowany na stadionie KD Jadhav Indoor Stadium w Delhi. Wielu fanów Pokemon UNITE było pod ręką, aby oglądać, jak ich ulubione drużyny e-sportowe rywalizują o trofeum. Zespół True Gravity dał swoim fanom dominujący występ. W finale drużyna zmierzyła się z Forge Your Legacy. Wygrali dzięki konsekwentnej grze zespołowej. Hayrambh „Mereum” Rajesh Monga z Team True Gravity powiedział: „To z pewnością była ekscytująca podróż. Ciężko pracowaliśmy i na szczęście opłaciło się, ale wiemy, że na tym podróż się nie kończy. Azjatycka Liga Mistrzów to bardzo ważne wydarzenie i będziemy musieli zmierzyć się z międzynarodowymi drużynami, więc miejmy nadzieję, że dobrze się do tego przygotujemy. »

Pula nagród w wysokości 10 lakhów Rs zostanie rozdzielona pomiędzy cztery najlepsze drużyny w następujący sposób:
– I miejsce: Team True Gravity – 4 miliony rupii
– Drugie miejsce: Forge Your Legacy – 2,75 lakh rupii
– Trzecie miejsce: Team Griffin – 1,75 tys. rupii
– Czwarte miejsce: FS Esports – 1 lakh rupii
Te cztery drużyny zagrają teraz w kwalifikacjach Ligi Mistrzów Pokemon UNITE Asia w Indiach. Najlepsze drużyny będą reprezentować kraj podczas międzynarodowego wydarzenia offline.

Skyesports: główny gracz e-sportu w Indiach

Skyesports to wiodąca firma zajmująca się e-sportem i grami z siedzibą w Chennai. Jest dobrze znany z organizowania dużych turniejów e-sportowych. Oferuje doskonałą gamę oryginalnej zawartości, w tym Skyesports Championship, Skyesports Masters, Skyesports League, Skyesports Grand Slam, Skyesports Skirmish Series i wiele innych.

Źródło: www.bing.com