True Gravity wygrywa Pokemon UNITE India Open 2023, największe wydarzenie e-sportowe w Indiach

Pokemon UNITE India Open 2023: najważniejsze wydarzenie w dziedzinie e-sportu w Indiach

Turniej Pokemon UNITE India Open 2023 był kamieniem milowym w dziedzinie e-sportu w Indiach. Organizatorami tego mobilnego turnieju MOBA są Skyesports i The Pokemon Company. Opublikowano niesamowitą pulę nagród w wysokości 10 lakhów rupii, co czyni go największym jak dotąd wydarzeniem e-sportowym w branży gier w Indiach. Team True Gravity zwyciężył w Pokemon UNITE India Open 2023, pokonując w finale Team Forge Your Legacy 2:0. Zespół wykazał się dominacją w trakcie losowania głównego, pokonując takie drużyny jak Revenant Esports i Team Griffin i stając się mistrzami Indii.

Zakończenie Pokemon UNITE India Open 2023

Turniej Pokemon UNITE India Open 2023 zakończył się 18 listopada 2023 r. To wydarzenie e-sportowe odbyło się na stadionie KD Jadhav Indoor Stadium w Delhi. Wielu fanów Pokemon UNITE zebrało się, aby obejrzeć walkę swoich ulubionych drużyn e-sportowych o trofeum. Zespół True Gravity dał swoim fanom dominujący występ. W finale drużyna zmierzyła się z Forge Your Legacy. Dzięki konsekwentnej grze zespołowej udało im się wygrać ten mecz. Hayrambh „Mereum” Rajesh Monga z Team True Gravity powiedział: „To z pewnością była ekscytująca podróż. Ciężko pracowaliśmy i na szczęście opłaciło się, ale wiemy, że na tym podróż się nie kończy. Azjatycka Liga Mistrzów to bardzo ważne wydarzenie i będziemy rywalizować z międzynarodowymi drużynami, więc mamy nadzieję, że będziemy na to wystarczająco dobrze przygotowani. »

Pula nagród w wysokości 10 lakhów rupii zostanie rozdzielona pomiędzy cztery najlepsze zespoły w następujący sposób:

  • Pierwsze miejsce: Zespół True Gravity – 4 lakh rupii
  • Drugie miejsce: Wykuj swoje dziedzictwo – 2,75 lakh rupii
  • Trzecie miejsce: Team Griffin – 1,75 lakh rupii
  • Czwarte miejsce: FS Esports – 1 lakh rupii

Te cztery drużyny będą teraz grać w play-offach Pokemon UNITE Asia Champions League India. Najlepsze drużyny będą reprezentować kraj podczas międzynarodowego wydarzenia offline. Skyesports to wiodąca firma zajmująca się e-sportem i grami z siedzibą w Chennai. Jest uznawana za organizację dużych turniejów e-sportowych i posiada doskonałą gamę oryginalnych własności intelektualnych, w tym Skyesports Championship, Skyesports Masters, Skyesports League, Skyesports Grand Slam, Skyesports Skirmish Series i nie tylko.

Źródło: www.bing.com