Nick Kyrgios łączy siły z Loganem Paulem w mistrzostwach Pokemon UNITE

Poszukuję członków drużyny na Pokemon UNITE Championship Series 2024

Nick Kyrgios i Logan Paul szukają członków drużyny do wzięcia udziału w kolejnej serii Pokémon UNITE Championship Series, która odbędzie się w 2024 roku. Jeśli chcesz być częścią tego zespołu, czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym wydarzeniu, które trzeba zobaczyć w świecie e-sportu !

Pokemon UNITE: ekscytująca gra

Premiera Pokémon UNITE to darmowa, wieloplatformowa gra oferująca ekscytujące bitwy 5 na 5, w których gracze przejmują kontrolę nad swoimi ulubionymi Pokémonami i wykorzystują swoje umiejętności do zdobywania punktów.

Mistrzostwa Pokemon UNITE 2024

Mistrzostwa Pokemon UNITE 2024 odbędą się w Honolulu na Hawajach. W ramach tych mistrzostw odbędą się kwalifikacje regionalne, po których nastąpi wielki finał, w którym najbardziej wyjątkowe drużyny będą rywalizować o część puli nagród o wartości 1 miliona dolarów.

Nick Kyrgios i Logan Paul: Nieoczekiwany duet

Te dwie osoby publiczne spotkały się po raz pierwszy w lutym 2023 r., kiedy Kyrgios był gościem podcastu Paula Impaulsive. To właśnie wtedy były finalista Wimbledonu wprowadził Paula w świat Pokémonów.

Niedawno Logan Paul ogłosił w mediach społecznościowych, że po roku wspólnej gry on i Kyrgios zostaną członkami drużyny. Szukają teraz dwóch towarzyszy, którzy utworzyliby drużynę i wzięli udział w turnieju Pokemon UNITE.

Dołącz do Kyrgiosa i Paula i przeżyj przygodę Pokemon UNITE

„Rok wcześniej Nick Kyrgios przyszedł do mojego podcastu i opowiedział mi o grze na Nintendo Switch o nazwie „Pokemon Unite”. Biorąc pod uwagę moją pasję do Pokémonów, w końcu zacząłem grać i teraz jestem uzależniony” – napisał Logan Paul na Twitterze.

„Nick i ja chcemy wziąć udział w turnieju Championship, ale nie mamy drużyny… Czy ktoś szuka dwóch silnych członków drużyny lub chce stworzyć z nami zespół e-sportowy? » dodał Paweł.

Nowa przygoda dla Kyrgiosa

Mimo że Kyrgios pauzował z powodu kontuzji, nie zaprzestał swoich innych wysiłków. Były numer 13 na świecie pojawiał się w transmisjach telewizyjnych z turniejów Aussie Open i finałów ATP, pozostając w kontakcie z życiem publicznym.

„Chodźmy!!! To będzie szaleństwo! @LoganPaul, człowiek wielu talentów” – udostępnił Nick Kyrgios w odpowiedzi na post swojego przyjaciela Paula.

Źródło: www.bing.com