Nick Kyrgios łączy siły z Loganem Paulem w mistrzostwach Pokemon UNITE

Gwiazdy sportu i mediów społecznościowych w świecie Mistrzostw Pokémon UNITE w 2024 roku

Nick Kyrgios i Logan Paul, nowi koledzy z drużyny

Nick Kyrgios nawiązał współpracę z Loganem Paulem i obecnie poszukuje członków drużyny na nadchodzące Mistrzostwa Esportowe Pokémon UNITE w 2024 r., najważniejsze wydarzenie e-sportowe.

Pokémon UNITE to darmowa, wieloplatformowa gra, która ukaże się w 2021 roku. Oferuje ekscytujące bitwy 5 na 5, w których gracze przejmują kontrolę nad swoimi ulubionymi Pokémonami i wykorzystują swoje umiejętności do zdobywania punktów.

Mistrzostwa 2024 i ich specyfika

Mistrzostwa Pokémon UNITE 2024 odbędą się w Honolulu na Hawajach. Odbędą się w nim regionalne kwalifikacje, po których nastąpi wielki finał, w którym najwybitniejsze drużyny będą rywalizować o udział w puli nagród o wartości 1 miliona dolarów.

Historia przyjaźni Kyrgiosa i Paula

Amerykański influencer przez lata poświęcił się kolekcjonowaniu i sprzedaży rzadkich kart Pokémon, a australijski tenisista przy wielu okazjach wyrażał swoją miłość do Pokémonów, nosząc tatuaże z postaciami Pokémonów na całym ciele.

Te dwie osoby publiczne spotkały się po raz pierwszy w lutym 2023 r., kiedy Kyrgios był gościem podcastu Paula Impaulsive. To właśnie podczas tego spotkania były finalista Wimbledonu wprowadził Paula w świat Pokémonów.

Zaproszenie do drużyny na turniej Pokémon UNITE

Niedawno Logan Paul ogłosił w mediach społecznościowych, że on i Kyrgios utworzą tag team. Obecnie szukają dwóch towarzyszy, którzy utworzyliby drużynę i wzięli udział w turnieju Pokémon UNITE: „Rok temu Nick Kyrgios przyszedł do mojego podcastu i opowiedział mi o grze na Nintendo Switch o nazwie „Pokemon Unite”. Biorąc pod uwagę moją obsesję na punkcie Pokémonów, w końcu zacząłem w to grać i teraz jestem uzależniony” – napisał Logan Paul na X (dawniej Twitter).

„Nick i ja chcemy rywalizować w mistrzostwach, ale nie mamy zespołu… ktoś szuka dwóch silnych członków drużyny lub chce stworzyć z nami zespół e-sportowy? » dodał Paweł.

Reakcja i entuzjazm

Mimo że Kyrgios pauzował z powodu kontuzji, były numer 13 na świecie nie odłożył na bok innych zajęć. Odpowiedział na wiadomość swojego przyjaciela Paula: „Chodźmy!!! To będzie szaleństwo! @LoganPaul człowiek wielu talentów” – powiedział Nick Kyrgios.

Źródło: www.bing.com