Nick Kyrgios łączy siły z Loganem Paulem w mistrzostwach Pokemon UNITE

Nick Kyrgios i Logan Paul biorą udział w Mistrzostwach Pokémon UNITE

Dwie nieoczekiwane osobistości publiczne połączyły niedawno siły, aby rywalizować w Mistrzostwach Pokémon UNITE 2024, prestiżowym wydarzeniu e-sportowym. Amerykański wpływowy Logan Paul i australijski tenisista Nick Kyrgios szukają obecnie członków drużyny, którzy mogliby stworzyć drużynę i wziąć udział w tym turnieju.

Szczegóły Mistrzostw Pokémon UNITE

Mistrzostwa Pokémon UNITE odbędą się w Honolulu na Hawajach w 2024 roku. Będą się składać z kwalifikacji regionalnych, po których nastąpi wielki finał, w którym najbardziej wyjątkowe drużyny będą rywalizować o część puli nagród o wartości 1 miliona dolarów.

Gra Pokémon UNITE, wydana w 2021 roku, oferuje ekscytujące bitwy 5 na 5, w których gracze kontrolują swoje ulubione Pokémony i wykorzystują swoje umiejętności do zdobywania punktów.

Ogłoszenie drużyny Kyrgios-Paul

Logan Paul ogłosił niedawno w mediach społecznościowych, że po roku wspólnej gry on i Nick Kyrgios utworzą zespół. Teraz szukają dwóch członków drużyny, którzy utworzyliby drużynę i wzięli udział w turnieju Pokémon UNITE.

Po ogłoszeniu Nick Kyrgios wyraził swoje podekscytowanie współpracą w mediach społecznościowych, opisując swojego przyjaciela Logana Paula jako człowieka o wielu talentach.

Źródło: www.bing.com