Nick Kyrgios łączy siły z Loganem Paulem w Mistrzostwach Pokémon UNITE

Logan Paul i Nick Kyrgios łączą siły podczas Mistrzostw Pokémon UNITE 2024

Logan Paul i Nick Kyrgios połączyli siły, aby znaleźć członków drużyny na nadchodzące Mistrzostwa Pokémon UNITE Series 2024, najważniejsze wydarzenie e-sportowe.

Prezentacja Mistrzostw Pokémon UNITE 2024

Pokémon UNITE, który ukaże się w 2021 roku, to darmowa, wieloplatformowa gra oferująca ekscytujące bitwy 5 na 5, w których gracze przejmują kontrolę nad swoimi ulubionymi Pokémonami i wykorzystują swoje umiejętności do zdobywania punktów.

Mistrzostwa Pokémon UNITE 2024 odbędą się w Honolulu na Hawajach. Mistrzostwa te będą składać się z kwalifikacji regionalnych, po których nastąpi wielki finał, podczas którego najbardziej wyjątkowe drużyny będą rywalizować o część puli nagród o wartości 1 miliona dolarów.

Powiązania Nicka Kyrgiosa i Logana Paula

Twój tekst tutaj…… noszący tatuaże z postaciami Pokémonów.
Ich ścieżki spotkały się po raz pierwszy w lutym 2023 r., kiedy Kyrgios był gościem podcastu Paula Impaulsive. To właśnie podczas tego spotkania były finalista Wimbledonu wprowadził Paula w świat Pokémonów.

Znalezienie członków drużyny na turniej Pokémon UNITE

Niedawno Logan Paul ogłosił w mediach społecznościowych, że po roku wspólnej gry on i Kyrgios zostaną członkami drużyny. Teraz szukają dwóch towarzyszy, którzy utworzyliby drużynę i wzięli udział w turnieju Pokémon UNITE.

Reakcja Nicka Kyrgiosa na ogłoszenie Logana Paula

Mimo że Kyrgios pauzował z powodu kontuzji, były numer 13 na świecie nie zaniedbał innych projektów. Brał udział w transmisjach telewizyjnych turniejów Aussie Open i finałów ATP, pozostając w kontakcie z życiem publicznym. Kyrgios odpowiedział na post swojego przyjaciela Paula:
„Chodźmy!!! To będzie szaleństwo! @LoganPaul człowiek wielu talentów. »

Źródło: www.bing.com