Tydzień mody Pokemon Go 2023 powraca z Dragonite, Wooper, Pikachu i nie tylko

Tydzień mody Pokémon Go 2023

Przygotuj się na najbardziej stylowe wydarzenie tego roku wraz z długo oczekiwanym powrotem Tygodnia Mody do Pokémon Go. Od 15 do 19 listopada wiele ukochanych Pokémonów przywdzieje modne kostiumy, obiecując spektakularny spektakl w elegancji i stylu.

Modne Pokémony

Podczas Tygodnia Mody 2023 Pokémony takie jak Pikachu, Diglett, Frillish, Croagunk i inne będą nosić najnowocześniejsze stroje. Dodatkowo postacie takie jak Dragonite, Wooper i Quagsire zadebiutują w nowych ubraniach. Szczęśliwcy mogą nawet mieć okazję natknąć się na błyszczącą Gothitę!

Premie i nagrody

Oprócz stylowego wyglądu Pokémonów, gracze skorzystają z licznych bonusów. Otrzymają 2x więcej cukierków za złapanie Pokémonów, a także większą szansę na zdobycie cukierków XL dla graczy na poziomie 31 i wyższym. Aby uzyskać jeszcze więcej nagród, kody promocyjne Pokémon Go oferują mnóstwo darmowych prezentów do wykorzystania. Szansa, której nie można przegapić!

Wyzwania tematyczne i badania

Zaleca się wzięcie udziału w tematycznych wyzwaniach wydarzenia, aby złapać modne Pokémony. Zadania badawcze w terenie zapewnią możliwość spotkania przebranych wersji Pokémonów, takich jak Butterfree, Kirlia, Shinx i Blitzle, żeby wymienić tylko kilka. Dodatkowo dostępne będzie Wyzwanie Kolekcjonerskie, oferujące szansę na znalezienie modnego Dragonitu, doświadczenia i gwiezdnego pyłu dla tych, którzy pomyślnie ukończą wyzwanie.

Płatne wyszukiwania w określonym czasie

Aby uzyskać jeszcze bardziej ekskluzywne doświadczenie, będzie można kupić płatne wyszukiwania w określonym czasie za 2 USD lub lokalną równowartość. Będzie to obejmować zestaw zadań badawczych nagradzających spotkania z kilkoma Pokémonami w specjalnych strojach, a także dwie dodatkowe Przepustki Bitewne Premium.

Nowa odzież dla trenerów

Wreszcie Tydzień Mody nie byłby kompletny bez nowej odzieży dla tenisówek. Koniecznie odwiedź sklep z przedmiotami, aby zdobyć top, spodnie i buty Gothitelle, top i buty Reuniclus oraz dżinsową kurtkę i spodnie z kapturem.

Pobierz teraz Pokémon Go, to nic nie kosztuje!

Źródło: www.bing.com