Tydzień mody Pokémon Go 2023 powraca z Dragonite, Wooper, Pikachu i nie tylko

Oto ekskluzywne wydarzenie Pokémon Go Fashion Week 2023!

Niedawno Niantic ogłosiło wydarzenie Community Day Classic w Pokémon Go z udziałem Mareepa. Ale zanim to się zacznie, kredensy muszą przygotować się na najbardziej eleganckie wydarzenie w roku, kiedy powraca uwielbiany Tydzień Mody. Nadszedł czas, aby ponownie przez kilka dni zobaczyć stylowe Pokémony w nowych, uroczych kostiumach.

Pokémon w czołówce mody

Tydzień Mody 2023 odbędzie się w dniach 15–19 listopada do godziny 20:00 czasu lokalnego w Pokémon Go. Wielu faworytów, takich jak Pikachu, Diglett, Frillish, Croagunk i wielu innych, będzie można zobaczyć w modnych kostiumach. Niektórzy nowicjusze zakładający nowe ubrania po raz pierwszy to Dragonite, Wooper i Quagsire. Kilku szczęśliwych trenerów może również spotkać błyszczącą Gothitę błąkającą się po okolicy.

Ekskluzywne bonusy

Jak to często bywa w przypadku tych wydarzeń, aktywowanych zostanie kilka bonusów. Gracze otrzymają 2x więcej Cukierków za łapanie Pokémonów, a także większą szansę na otrzymanie XL Cukierków dla osób na poziomie 31 i wyższym. A jeśli to nie wydaje się wystarczające, użyj kodów promocyjnych Pokémon Go, aby zdobyć mnóstwo darmowych prezentów!

Wyzwania tematyczne i ekskluzywne badania

Najlepszym sposobem na złapanie tematycznych Pokémonów są wyzwania związane z wydarzeniami, takie jak zadania Field Research, które oferują spotkania z przebranymi wersjami Pokémonów, takimi jak Papilusion, Kirlia, Shinx i Blitzle, żeby wymienić tylko kilka. Dostępne będzie również wyzwanie kolekcjonerskie, które zaoferuje Dragonite’owi w modnym kostiumie, XP i Stardust, jeśli każdemu uda się spełnić wymagania.
Jeśli szukasz czegoś bardziej ekskluzywnego, możesz kupić płatne wyszukiwanie czasowe za 2,00 USD lub lokalną równowartość. Obejmuje to serię zadań badawczych, które nagradzają spotkania z kilkoma Pokémonami w specjalnych strojach oraz dwa pakiety karnetu bojowego premium jako bonus.

Nowa odzież dla trenerów

Tydzień mody nie byłby kompletny bez nowej odzieży dla tenisówek, więc koniecznie udaj się do sklepu z przedmiotami i kup top, spodnie i buty Gothitelle, top i buty Reuniclus oraz kurtkę dżinsową z kapturem i spodniami.

Możesz teraz pobrać Pokémon Go za darmo.

Źródło: www.bing.com