Niantic przedłuża dzień najazdu Hisuian Samurott w Pokemon Go w związku z problemami z połączeniem

Niantic wydłuża dzień nalotu Hisuian Samurott na Pokemon Go

Twórcy Pokemon Go, Niantic, przedłużyli dzień rajdu Hisuian Samurott z powodu problemów z połączeniem wpływających na trenerów.

Oficjalnie rozpoczęła się premiera sezonu Timeless Travels w Pokemon Go, zapewniając trenerom mnóstwo wydarzeń, na które będą czekać przez cały grudzień 2023 roku.

Jednym z pierwszych wydarzeń Timeless Travels jest Dzień Najazdu Hisuian Samurott, który rozpoczął się 3 grudnia 2023 roku i potrwa od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego.

Niantic ogłasza dodatek Pokemon Go Hisuian Samurott Raid Day

Niantic ogłosiło, że przedłuży czas trwania wydarzenia ze względu na problemy z połączeniem, które dotknęły pewną część graczy. Wiadomość pochodzi z oficjalnego konta Niantic Support X, które opublikowało wiadomość o północy czasu CST 3 grudnia 2023 r.

Ogłoszenie brzmiało: „Trenerzy, badamy problemy z serwerem. Aby zrekompensować te problemy, dodaliśmy dodatkową godzinę do dnia najazdu Hisuian Samurott dla wszystkich trenerów. Dziękujemy za cierpliwość w czasie, gdy pracujemy nad ich rozwiązaniem. »

Problemy z połączeniem i trudności napotykane przez niektórych graczy

Środki te zostały podjęte po tym, jak niektórzy gracze zgłosili własne nieudane próby logowania na początku wydarzenia.

Inni potwierdzili w tym samym wątku, że również doświadczyli problemów z połączeniem, a nawet utracili zdalne przepustki raid z powodu problemów z serwerem.

Z kont graczy wynika, że ​​problemy z połączeniem dotknęły graczy w Japonii i Australii.

Obecnie w obu Amerykach trwa Dzień Najazdu Hisuiana Samurotta, więc gracze będą mieli dodatkową godzinę na walkę z tym Pokémonem przed pierwotnym zakończeniem wydarzenia.

Źródło: www.bing.com