Zygzak McQueen przybywa do Rocket League ze specjalnymi naklejkami, efektami bramkowymi i nie tylko. Odkryj teraz megazestaw Zygzaka McQueena!

Uwaga fani Rocket League i Cars, właśnie ogłoszono nową współpracę! Od jutra, 7 listopada, Zygzak McQueen będzie pojawiał się w grze ze specjalnym tłem, unikalnymi eksplozjami bramek i wieloma innymi funkcjami. Ale to nie wszystko, ponieważ ta współpraca jest także pierwszą, która wprowadza dynamiczną ekspresję samochodu w Rocket League.

Samochód pełen ekspresji

Podobnie jak w filmach Disneya i Pixar Cars, Zygzak McQueen ożywi teraz pole, podczas gdy Ty będziesz wykonywać akrobacje na arenie. Jego oczy będą się zaciskać, gdy osiągnie niesamowitą prędkość i będzie reagował na każdą zdobytą bramkę. Dzięki megapakietowi Zygzak McQueen możesz grać trzema różnymi wersjami tej ikony Route 66.

Oryginalne naklejki i niestandardowe koła

Różne pakiety oferują unikalne naklejki, które pozwolą Ci zaprezentować swój styl na podium zwycięzców. Niezależnie od tego, czy wolisz naklejkę Rust-eze z numerem 95 i błyszczącą błyskawicą, czy naklejkę Dinoco, na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Dodatkowo w galerii poniżej dostępne są filmy prezentujące te naklejki. Nie przegap także nowych kół Lightyear Racing i Lightyear Dinoco, a także Lightyear Whitewall, które przypominają klasyczne samochody z minionych lat.

Wybuchowe uroczystości i legendarna ścieżka dźwiękowa

Dzięki Ka-chow Goal Blast każdy zdobyty gol będzie świętowany w niepowtarzalny sposób Zygzaka McQueena. Dodatkowo możesz dodać muzycznego akcentu dzięki hymnowi gracza „Life Is A Highway” autorstwa Rascala Flattsa. Współpraca pomiędzy Rocket League i Cars obiecuje niezapomniane zwycięstwa i całkowite zanurzenie się w świecie McQueena.

Dostępne w Mega Pakiecie lub pojedynczo

Jeśli chcesz skorzystać ze wszystkiego, co ma do zaoferowania ta współpraca, możesz zdecydować się na Mega Pakiet Zygzaka McQueena, obejmujący samochód, naklejki, koła, wybuch bramki, baner gracza i hymn Rascal Flatts, a wszystko to za 2500 kredytów Rocket League. Jeżeli jednak interesują Cię tylko wybrane pozycje, istnieje możliwość zakupu tych pozycji osobno.

Jak zapewne zrozumiałeś, dodanie Zygzaka McQueena do Rocket League zapewnia jeszcze bardziej wciągające i ekscytujące wrażenia z gry. Nie czekaj więc dłużej i przygotuj się na dzikie zabawy dzięki tej nowości, która pojawi się już 7 listopada!

Źródło: www.gameinformer.com