Zwycięzcy nagród Creative Arts Emmy za film The Last of Us: szczegóły tutaj!

Serial HBO „The Last of Us” zdobył 8 nagród Creative Arts Emmy

75. ceremonia wręczenia nagród Emmy zostanie wyemitowana na żywo 15 stycznia i wtedy zostanie ogłoszona większość zwycięzców. Jednak nagrody Creative Arts Emmy Awards, część nagród Emmy przyznawanych za osiągnięcia techniczne, występy gościnne i nie tylko, zostały już przyznane, a serial HBO „The Last of Us” zdobył osiem nagród, jak podaje Deadline. W sumie serial, jego ekipa i aktorzy otrzymali 24 nominacje.

Osiem nagród Creative Arts Emmy zdobytych przez The Last of Us

Oto osiem nagród Creative Arts Emmy, które The Last of Us zdobyło już:

Najlepsze specjalne efekty wizualne w sezonie lub filmie
Wyjątkowy projekt kredytów
Wyjątkowy montaż dźwięku do serialu komediowego lub dramatycznego (godzina) oraz animacji
Znakomite miksowanie dźwięku w serialu komediowym lub dramatycznym (jedna godzina)
Wyjątkowa edycja obrazu dla serialu dramatycznego
Najlepsza aktorka gościnna w serialu dramatycznym – Storm Reid jako Riley Abel
Najlepszy aktor gościnny w serialu dramatycznym – Nick Offerman jako Bill

Nominacja Joela i Ellie

Joel i Ellie z The Last of Us – odpowiednio Pedro Pascal i Bella Ramsey – nadal walczą o nagrody Emmy. Pascal był nominowany w kategorii „Najlepszy aktor pierwszoplanowy w serialu dramatycznym”, a Ramsey w kategorii „Najlepsza aktorka pierwszoplanowa w serialu dramatycznym”. O tym, czy zostali nominowani, dowiemy się podczas emisji 75. ceremonii rozdania nagród Emmy w przyszłym tygodniu, 15 stycznia.

Ostatni z nas w HBO

Emisja The Last of Us rozpoczęła się w styczniu ubiegłego roku w HBO. Jego premiera była drugą co do wielkości premierą serwisu streamingowego od 2010 roku, a jego drugi odcinek również pobił rekordy, zanim trzeci odcinek – „Long, Long Time” – sprawił, że wszyscy płakaliśmy, obserwując rozkwit miłości między Billem i Frankiem w czasie apokalipsy. „Long, Long Time” to odcinek, który w tym roku zapewnił Offermanowi nagrodę Emmy.

Potwierdzono drugi sezon The Last of Us

HBO szybko dało zielone światło dla drugiego sezonu The Last of Us, który ma zadebiutować w 2025 roku. Częściowo zaadaptuje drugą grę z serii, The Last of Us Part II, dając graczom mnóstwo czasu na poznanie nadchodzącej Zremasterowana część The Last of Us Part II. Dostępna będzie wyłącznie na PlayStation 5 19 stycznia.

Więcej informacji można znaleźć w recenzji The Last of Us opublikowanej przez Game Informer oraz recenzji The Last of Us Part II.

[Source : Deadline]

Jaki jest twój ulubiony odcinek The Last of Us? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com