Zwiększ wizualne zanurzenie w swoich filmach dzięki nowemu Govee TV Backlight 3 Lite w sprzedaży na Amazon.

Wzbogać swoje wrażenia z kina domowego dzięki Govee TV Backlight 3 Lite

Govee TV Backlight 3 Lite: ulepszona immersja wizualna

Jeśli chcesz poprawić jakość oglądania w domu, Govee TV Backlight 3 Lite jest dla Ciebie. Dostępna w sprzedaży na Amazon przez ograniczony czas, ponieważ Dune: Part Two trafi do kin w tym tygodniu, ta wersja inspirowana Dune dodaje dynamiczne podświetlenie LED do Twojej konfiguracji. Dostępne w dwóch modelach dla telewizorów 55–65 cali i 75–85 cali, oba modele są tańsze o 10 USD, jeśli użyjesz kodu kuponu na stronach sklepu Amazon.

Govee TV Backlight 3 Lite zapewnia doskonałą jakość obrazu dzięki ulepszonemu procesorowi i diodom LED zapewniającym większą dokładność kolorów. Urządzenie to składa się z paska diod LED, który można przymocować z tyłu telewizora oraz małej kamery zainstalowanej w górnej części ekranu, która analizuje to, co oglądasz i dynamicznie dostosowuje kolory diod LED do „obrazu”.

Funkcje i funkcjonalność

To urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi telewizorami z podanego zakresu rozmiarów, a efekt podświetlenia działa z filmami, grami, filmami z YouTube i innymi treściami oglądanymi na telewizorze. Masz także dostęp do gotowych opcji oświetlenia, w tym pomarańczowego odcienia inspirowanego Dune, dostępnego wyłącznie w tych modelach, a także możesz ręcznie sterować podświetleniem za pomocą aplikacji Govee Home lub za pomocą poleceń głosowych Alexa i Google.

Govee TV Backlight 3 Lite można zsynchronizować z siedmioma dodatkowymi akcesoriami oświetleniowymi Govee, aby rozszerzyć efekt na inne części pokoju, takimi jak lampa podłogowa Govee, która również ma tymczasową ofertę rabatową w cenie zaledwie 90 USD (zwykle 150 USD).

Źródło: www.gamespot.com