Zwiększ przestrzeń dyskową w My Time at Sandrock: kompletny przewodnik. Dowiedz się, jak zdobyć więcej miejsc, schowków i zwiększyć miejsce w plecaku.

Grasz w My Time at Sandrock i szybko stajesz przed problemem ograniczonej przestrzeni w plecaku. Nie pozwól, aby Twoje przedmioty zaśmiecały przestrzeń magazynową i dowiedz się, jak zwiększyć przestrzeń magazynową!

Jak zwiększyć przestrzeń magazynową i ekwipunek w My Time at Sandrock

Aby zwiększyć przestrzeń dyskową w My Time at Sandrock, możesz skorzystać z następujących metod:

Kup dodatkowe miejsca w plecaku

Domyślnie Twoja postać ma 29 miejsc w plecaku. Pozostałe miejsca można kupić za 10 goli za sztukę. Będziesz wtedy mieć maksymalnie 40 miejsc na pierwszą kartę. Później możesz dodać dodatkową zakładkę, klikając ikonę plusa (+). Będziesz wtedy mógł kupić więcej slotów i zakładek, ale bądź ostrożny, koszt znacznie wzrasta.

Każde dodatkowe miejsce w plecaku kosztuje 10 goli.

Jak zrobić mini pudełko do przechowywania i drewniane pudełko do przechowywania

Istnieją dwa rodzaje możliwych do wytworzenia skrzyń do przechowywania, które pomogą Ci zarządzać przestrzenią ekwipunku w My Time at Sandrock. Możesz je wytworzyć na stole warsztatowym, w zakładce „Meble”:

– Mini schowek – Wymaga 10x Drewna; ma 15 lokalizacji. Plan ten jest dostępny domyślnie.

– Drewniana skrzynia do przechowywania – Wymaga 10x drewna i 4x sztabek miedzi; ma 20 lokalizacji. Ten plan należy kupić w sklepie Gildii Handlowej.

Obie te opcje są idealne, gdy Twój plecak jest pełny lub po prostu chcesz zostawić przedmioty w warsztacie przed wyruszeniem w podróż. Dodatkowo, przedmioty przechowywane w skrzynkach są automatycznie zliczane, jeśli są potrzebne do budowy określonych maszyn lub urządzeń w Twoim warsztacie.

Tajemniczy mężczyzna i duży schowek

Tajemniczy Człowiek sprzedaje również Large Storage Box, ale jest on dość drogi i domyślnie kosztuje 1086 sztuk złota. Pojawia się tylko 20 i 21 dnia każdego sezonu. Na marginesie, Tajemniczy Człowiek sprzedaje także inne przedmioty związane z romansami z innymi postaciami.

Large Storage Box sprzedawany przez Tajemniczego Człowieka jest dość drogi.

Jak zarządzać pudełkami do przechowywania

W dalszej części gry, gdy zgromadzisz wiele przedmiotów, możesz rozważyć zmianę nazwy swoich skrzynek do przechowywania. Posiadanie odrębnych nazw dla każdego kontenera pomoże Ci zarządzać wszystkim, co posiada Twoja postać. Na przykład jeden pojemnik może zawierać materiały do ​​produkcji mebli, a drugi żywność.

To wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak zwiększyć przestrzeń do przechowywania przedmiotów i ekwipunek w My Time at Sandrock. Jeśli nadal realizujesz cele na początku gry, możesz zapoznać się z naszymi przewodnikami, jak zwiększyć wytrzymałość i jak ukończyć misję „Nadrabianie zaległości”.

Produkty przedstawione w tym artykule zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś prezentowanego na naszej stronie.

Źródło: www.gamespot.com