Zwiastuny Pokemon Scarlet i Violet wydają się wskazywać na nowy motyw siłowni


Drugi zwiastun Pokemon Scarlet i Violet ujawnił nowe pokemony, lokalizacje i ludzi – ale przede wszystkim wskazuje na potencjalny motyw siłowni. Co by było, gdyby siłownie Pokemon Scarlet i Violet były tematycznie nawiązujące do Formuły 1? Istnieje szansa, że ​​zamiast tego może to być MotoGP, ale biorąc pod uwagę motyw ciężkiego pojazdu, który widzimy między nowym Legendarnym Pokemonem a innymi elementami, jeden motyw wydaje się prawdopodobny.

Game Freak nie boi się zostawiać w swoich zwiastunach wskazówek na temat nadchodzących zapowiedzi. Na przykład pierwszy zwiastun przedstawiał cztery Nintendo Switch na jednym stole, który teraz służy jako ukłon w stronę czteroosobowej kooperacji. Poniżej znajduje się nasza analiza kilku zrzutów ekranu zarówno z pierwszego, jak i drugiego zwiastuna, które pozwalają nam sądzić, że Pokemon Scarlet i Violet przedstawiają jeden z popularnych hiszpańskich sportów motorowych. I daj spokój, Legendarny Pokemon dosłownie ma koła wystające z ich piersi.

Legendarny projekt Pokemona

Na pierwszy rzut oka tylko Miraidon, legendarne pudełko Pokemon Scarlet, wygląda na związane z technologią. W drugim zwiastunie wyraźnie widzimy w akcji nogi silnika odrzutowego Miraidona i jego cyfrowe oczy. Jego szczęka, która może przypominać łuski, po bliższym przyjrzeniu się w rzeczywistości przypomina włókno węglowe. Jasne, odrzutowce są w większości wykonane z włókna węglowego, ale podobnie jak samochody Formuły 1, ze względu na ich doskonałą wytrzymałość, trwałość, odporność na ciepło i niewiarygodną lekkość. Według motorsport.com, użycie włókna węglowego w samochodach F1 było nowością w 1981 roku wraz z debiutem McLarena MP4/1. Wcześniej bolidy F1 były wykonane z prawie tych samych materiałów, co zwykłe samochody. Choć oczywiście bolidy F1 w naszym świecie mają koła tak jak przeciętne samochody, Miraidon przerósł ich potrzebę.

Ale nie Koraidon. Pudełko Scarlet Legendary wygląda całkowicie naturalistycznie, z wyjątkiem, no cóż, opony wystającej z klatki piersiowej. Choć nie działa w obecnym stanie, nie jest niczym niezwykłym, że Pokemon ma różne formy, nawet szalenie. Może Koraidon i Miraidon zyskają nowe formy, które sprawią, że… będą jeździć. Wierzchowy? Aby dalej spekulować, uważamy, że Koraidon może przekształcić się w „pojazd” wodny ze względu na jego dłonie i stopy z płetwami, a Miraidon w swego rodzaju „pojazd” powietrzny. Mogą to być również po prostu motywy projektowe. Niezależnie od tego są to motywy związane z pojazdami.

Nowy rodzaj Pokemon Center

Struktury te wydają się zastępować tradycyjne Centra Pokemonów, ale mają łatwo dostępny, całkowicie zewnętrzny projekt wraz z częścią wypoczynkową na świeżym powietrzu.

Pojawiają się nawet z tym projektem w miastach (pokazanych poniżej), ale gdy są oglądane na otwartej przestrzeni, zawsze mają wokół siebie chodnik. Przypominają „stacje benzynowe” i mogą służyć jako „pit stop” dla zmęczonych trenerów i ich Pokemonów.

Opiekunowie nie są zbyt wyraźni, ale wydaje się, że w każdej z nich są co najmniej dwie osoby, z których jedna wydaje się być Pielęgniarką Joy z czapką na różowych włosach. Pod ladą znajdują się trzy różne banery — niebieski, czerwony i zielony. Niebieski może reprezentować przedmioty Poke Mart, czerwony Pokemon Center, a zielony może być różnymi przedmiotami. Nad ladą serwisową znajduje się ekran z reklamami różnych rzeczy, od podróży, po buty, a nawet… opony.

Region z… Reklamami opon?

Trochę trudno to zrozumieć, ale za naszą przyjaciółką, Nemoną, znajduje się reklama po drugiej stronie jednego z przystanków Pokemon Center. Powiększ tę samą reklamę za jej Pawmi, aby uzyskać szerszy widok. Wygląda na to, że jest to reklama konkretnej marki lub typu opony, z motywem bieżnika w kolorze czarnym i żółtym za głównym tekstem.

Być może maskotka Qwilfish nawiązuje do dodatkowej przyczepności, jaką opona ma na trudnym terenie.

Przestrzeń gimnastyczna

Jeśli Game Freak opiera się na podobnej strukturze, co Pokemon Sword and Shield, to istnieje duża szansa, że ​​ten proponowany motyw F1 będzie najbardziej widoczny w salach gimnastycznych Scarlet i Violet. W tym ujęciu dużego miasta zamkowego nowoczesna konstrukcja w kształcie okręgu na wzgórzach wyróżnia się nie tylko ze względu na swój projekt, ale także lokalizację. Wyścigi F1 wymagają mnóstwa miejsca. Czy jest lepsze miejsce na bardzo dużą siłownię niż na wzgórzach tuż obok miasta? Zrzut ekranu doskonale ukrywa to, co znajduje się poza najwyższą częścią budynku. Sam budynek wydaje się być mały na siłownię, ale rozmiar może mieć sens, jeśli struktura, którą widzimy, mieści trybuny z widokiem na tor gimnastyczny.

Nawet jeśli sale gimnastyczne Scarlet i Violet mają motyw F1 tylko bez wyścigów, wciąż pozostajemy z wielkim pytaniem: dlaczego ten region wymaga tak dużo miejsca na bitwy Pokemonów? Gigantamax firmy Sword and Shield wykorzystał wysokość stadionów piłkarskich, ale jaki mechanik wykorzysta przestrzeń i sugerowaną prędkość F1? Jest szansa, że ​​ten motyw może być wykorzystany wyłącznie w celach estetycznych.

Inne wskazówki

Skrzyżowane flagi to kultowy symbol wyścigów. Są one pokazane w drugim zwiastunie w połączeniu z innymi punktami orientacyjnymi, prawdopodobnie oznaczającymi lokalizacje siłowni lub inne interesujące miejsca.

Drugi zwiastun zawierał również ujawnienie „pełnego” projektu logo Pokemon Scarlet i Violet. Loga tekstowe mają wyraźne obramowania z profilem ich legendarnych Pokémonów i czterema tajemniczymi symbolami. Co ciekawe, te loga wyglądają jak ozdobne tablice rejestracyjne. Zwróć uwagę, że szczegóły płyt (ćwierćkola u góry po prawej i lewej stronie, a nawet wzór obramowania) również naśladują wygląd legendarnego Pokemona. Chociaż samochody F1 nie mają tablic rejestracyjnych, nadal jest to zgodne z motywem samochodu.

Ten motyw może być całkowicie nietrafiony, ale dlaczego inaczej Centra Pokemonów nagle wyglądałyby jak stacje benzynowe? Pamiętaj, aby poinformować nas poniżej o swoich teoriach Pokemon Scarlet i Violet. Aby uzyskać potwierdzone informacje o Pokemonach, udaj się do naszych potwierdzonych lista Pokemonów w Scarlet i Violet i ich różnice w wersjach, w tym wersja ekskluzywna dla profesorów.

Casey DeFreitas jest redaktorem w zespole przewodników w IGN. Złap ją na Twitterze @ShinyCaseyd.

Miranda Sanchez jest redaktorem wykonawczym przewodników w IGN. Jest wielką fanką papeterii i piór wiecznych. Czasami możesz ją znaleźć na Świergot.

Źródło : https://www.ign.com/articles/pokemon-scarlet-violet-legendary-gym-motorsports