Zwiastun Pokemon Scarlet i Violet pokazuje nowy materiał z bitwy, potwierdza mecze rankingoweNa zakończenie Mistrzostw Świata Pokemonów 2022 w Londynie, CEO Pokemon Company Tsunekazu Ishihara zaprezentował nowy zwiastun Pokemon Scarlet i Violet, który skupiał się na mechanice walki i rozgrywce online.

Zwiastun otworzył się wraz z wprowadzeniem nowego Pokemona, Cyclizar typu Dragon i Normal, który pokazał nowy ruch o nazwie Shed Tail. Ten ruch działa jak mieszanka Substitute i Baton Pass, tworząc substytut Poke Doll, zanim natychmiast zamieni się na innego Pokemona na imprezie.

Zwiastun pokazał również nowe przedmioty bitewne, które pojawią się w Pokemon Scarlet i Violet, w tym Mirror Herb, które naśladuje wzmocnienie statystyk, które przeciwnik daje sobie i nakłada je na posiadacza przedmiotu, oraz Loaded Dice, która wykonuje ataki z wieloma trafieniami mają większą szansę na trafienie maksymalnej liczby trafień.

Terastal Pokemon – nowa transformacja Pokemon Scarlet i Violet, również pojawiła się w zwiastunie. Oficjalna strona Pokemona zawiera więcej szczegółów, wyjaśniając, w jaki sposób typ Tera Pokemona nie jest ujawniany do czasu pierwszej transformacji. Ujawnienie pokazało również nowy ruch, Tera Blast, który zmienia typ wraz z Pokemonem za każdym razem, gdy następuje transformacja.

Wraz z nowym zwiastunem oficjalna strona internetowa szczegółowo opisała również zupełnie nowy tryb Battle Stadium, który działa jako funkcja bitew online w grze. Od premiery będą dostępne zarówno bitwy zwykłe, jak i rankingowe, a dostępne będą również opcje przyjaznej i oficjalnej rywalizacji online. Gracze będą mogli zbudować drużynę do bitwy, a następnie udostępnić jej unikalny identyfikator, dzięki czemu każdy, kto będzie miał ten identyfikator, będzie mógł wypożyczyć tę drużynę.

Podczas Pokemon World Championships 2022 ogłoszono również arenę Ich Sky Ruins dla Pokemon Unite, parę Ash i Pikachu Master Sync dla Pokemon Masters EX oraz zwiastun pierwszego rozszerzenia gry karcianej Pokemon Trading Card, która obejmuje powrót mechanika Pokemon EX, która zadebiutowała w zestawie EX Ruby and Sapphire z 2003 roku.

Pokemon Scarlet and Violet to dziewiąta podstawowa odsłona serii Pokemon, wprowadzająca graczy do regionu Paldea i jego dwóch legendarnych Pokemon Koraidon i Miraidon. Gry zadebiutują 18 listopada wyłącznie na Nintendo Switch.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/pokemon-scarlet-and-violet-trailer-shows-new-battle-footage-confirms-ranked-matches/1100-6506700/?ftag=CAD-01-10abi2f