Zwiastun nowego Dragon Age: Dreadwolf – pełna premiera latem 2024 r

Zwiastun Dragon Age: Dreadwolf

Właśnie ukazał się najnowszy zwiastun Dragon Age: Dreadwolf, ale gra zostanie ujawniona dopiero w przyszłym roku. Krótki zwiastun trwa niecałe 50 sekund i oferuje piękne krajobrazy – portowe miasto Antiva skąpane jest w wieczornym świetle, wybrzeże Rivain oblewa lazurowe morze, Anderfels jest w środku burzy. Jak można się spodziewać, jest to bardzo typowo Dragon Age.

Theda do Ciebie dzwoni –Dzień Wieku Smoka (2023).

„Wejdź do Thedas, tętniącej życiem krainy dzikiej przyrody, zdradliwych labiryntów i błyszczących miast – przesiąkniętej brutalną walką i tajemną magią. Teraz jego los obraca się wokół ostrza brzytwy” – czytamy w opisie zwiastuna.

Oczekiwania i nadzieje

Dla wielu fanów Dragon Age ta premiera może wciąż wydawać się odległa, ale być może nie jest to aż tak zaskakujące. Już z poprzednich doniesień wynikało, że Dragon Age: Dreadwolf ukaże się dopiero w kwietniu przyszłego roku, a RPG nie figuruje w majowym raporcie finansowym studia. Niemniej jednak wiele osób nadal ma nadzieję, że premiera odbędzie się w przyszłym roku. Jeśli premiera Dreadwolf rzeczywiście ma nastąpić w przyszłym roku, sześcioletnia podróż gry od oficjalnej zapowiedzi w 2018 r. do premiery w 2024 r. będzie oznaczać najdłuższy okres między premierami dowolnej serii BioWare – przekraczający pięć lat między Mass Effect 3 a Mass Effect Andromeda .

Aby uzyskać więcej informacji na temat BioWare, studio wypuściło niedawno 30-sekundowy zwiastun kolejnej części serii Mass Effect. Jeśli chodzi o datę premiery tej konkretnej części, fani debatują ostatnio nad doniesieniami, że Mass Effect 5 ukaże się dopiero w 2029 roku.

Źródło: www.eurogamer.net