Zrzuty ekranowe Metroid: Zero Mission znalezione na Nintendo Switch Online przez Dataminer


Obraz: Nintendo

Zrzuty ekranu z Metroid: Zero Mission zostały zauważone w japońskiej wersji aplikacji Nintendo Switch Online. Jakumonolub LuigiBlood, znaleźli obrazy schowane w folderze Metroid Fusion aplikacji (za pośrednictwem My Nintendo News).

Wersja 1.1.0, która przyniosła ze sobą wysoko cenioną Metroid Fusion jako pierwszy nowy dodatek do aplikacji GBA NSO, zawiera kilka przypadkowych zrzutów ekranu, które sugerują, że Zero Mission — remake pierwszego Metroida na GBA — również będzie przyjeżdża do serwisu.

W poniższym tweecie zrzuty ekranu pokazują ekran „połączenia” z Zero Mission, który mówi ci, jak połączyć grę z Fusion. Nie ma tekstu, a zrzuty ekranu są nieużywane, ale może to oznaczać coś więcej niż tylko kolejną nową grę Metroid w serwisie.

Wielu innych dataminerów przetestowało usługę łącza kablowego na GBA NSO i udowodniło, że działa — wcześniej z Pokémon FireRed i LeafGreen, które w tej chwili nie są nawet dostępne w serwisie. Więc jeśli Metroid: Zero Mission robi przejdzie, to czy funkcjonalność łącza również pojawi się oficjalnie? Połączenie Fusion z Zero Mission pozwala spojrzeć na galerię Metroid Fusion w Zero Mission, co jest miłym dodatkiem.

W NSO można obecnie grać we wszystkie główne gry Metroid — Metroid (NES NSO), Metroid II: Return of Samus (GB NSO), Super Metroid (SNES NSO), Metroid Fusion (GBA NSO) i Metroid Dread (Switch) — ale Zero Misja jest prawdopodobnie pełną wersją oryginalnej gry i jedną z najlepszych w serii. Fusion też nie ma na co kichać:

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2023/03/metroid-zero-mission-screenshots-found-on-nintendo-switch-online-by-dataminer