Zrób kolejny krok w tym sezonie w grze Football Manager 2023, dostępnej od 8 listopadaWe wrześniu ogłosiliśmy drugi rok z rzędu nasze najnowsze wydanie, Menedżer piłkarski 2023, będzie dostępny 8 listopada i będzie zawierał Dzień pierwszy z PC Game Pass i Xbox Game Pass. Jesteśmy w oczekiwaniu i jesteśmy pewni, że Ty też.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją FM23 kariera na PC wcześniej niż 8 listopada, możesz przedsprzedaż gra teraz z Microsoft Store, aby być właścicielem gry i otrzymać Wczesny dostęp, który jest zwykle dostępny około dwa tygodnie przed pełną premierą.

Przedtem jesteśmy tutaj, aby dać ci przedsmak tego, co nadejdzie w obu FM23 oraz Konsola FM23 zagłębiając się w nowe funkcje, aktualizacje gier i aktualizacje licencji, które sprawią, że ten rok będzie niezapomniany.


Nie tylko spełniaj oczekiwania – miażdż je


Ulubiona na świecie symulacja zarządzania sportem, Menedżer piłkarski zapewnia doświadczenie najbardziej zbliżone do wejścia na miejsce w elitarnym klubie. Świat profesjonalnej piłki nożnej został starannie wymodelowany, dzięki czemu możesz gonić za marzeniami i napisać własną futbolową historię. Niezależnie od tego, czy opracowujesz taktykę wygrywającą tytuły, czy rekrutujesz najlepszych Wonderkids na rynku, podejmujesz kluczowe decyzje w najważniejszych momentach.

W FM23, nowe narzędzia przybliżają Cię do serca pięknej gry niż kiedykolwiek wcześniej. Nie tylko staniesz przed wyzwaniem zbudowania drużyny zdolnej do walki o największe futbolowe nagrody, ale także będziesz musiał sprostać wymaganiom i oczekiwaniom zarówno swoich właścicieli, jak i fanów.

Dawniej zatytułowana edycja Xbox, Konsola FM23 to skrojona na miarę wersja klasycznego komputera stacjonarnego, w którym skupiono się na najważniejszych obszarach futbolu – rynku transferowym, tablicy taktycznej i boisku. Niezależnie od tego, czy gonisz za promocjami, wygrywasz tytuły, czy dominujesz nad znajomymi online, możesz grać w tę piękną grę na swój sposób.

Dostosowany do pracy w całym ekosystemie Xbox, Konsola FM23 maksymalizuje możliwości kontrolera Xbox i wykorzystuje moc technologii Xbox Play Anywhere, umożliwiając przesyłanie postępów między konsolą a komputerem z systemem Windows przy użyciu tego samego profilu Xbox Live. Jeśli grasz na Xbox Series X|S, skorzystasz również z oszałamiających efektów wizualnych 4K.


Nowe funkcje w nowej kampanii


W tym roku położyliśmy duży nacisk na refleksję nad spostrzeżeniami, które zebraliśmy z bliskich relacji w prawdziwym świecie futbolu. FM23 najbardziej realistyczne doświadczenie. Nasza modernizacja rekrutacji opiera się na zrozumieniu, w jaki sposób kluby realizują swoje planowanie, sprawdzanie i transfery przez wiele sezonów. Nasze Instrukcje Taktyczne zostały świeżo dostosowane do terminologii zaczerpniętej ze współczesnej analizy piłkarskiej, a nasz system zaufania kibiców odzwierciedla rosnące znaczenie kibiców dla bezpieczeństwa kadry zarządzającej. Wprowadziliśmy również setki innych funkcji, które rozwijają nasze nieustanne dążenie do stworzenia pełnej autentyczności piłki nożnej.

Kluczowy obszar zmian w obu FM23 oraz Konsola FM23 jest w silniku meczowym. Kontynuowaliśmy zeszłoroczne prace nad animacjami, dzięki nowej technologii, która pozwala nam nie tylko poprawić jakość animacji, ale także sposób ich łączenia. Wiele ról graczy zostało dostosowanych, przy czym skrzydłowi konsekwentnie oferują teraz większą szerokość, a zaawansowani rozgrywający przesunięto wyżej w pół przestrzenie, aby przyczynić się do budowania gry. Menedżerowie AI są teraz mądrzejsi niż kiedykolwiek, dzięki rozbudowanej logice, która umożliwia im ocenę każdego aspektu meczu i tworzenie z Tobą bardziej zniuansowanych bitew taktycznych. Uprościliśmy szereg naszych instrukcji taktycznych, aby były bardziej dostępne. W Konsola FM23zauważysz, że mecze są teraz bardziej „praktyczne” dzięki menu kołowym, ulepszonemu tabletowi Touchline i udoskonalonemu interfejsowi użytkownika, który wciągnie Cię w samo serce akcji na boisku.

Kolejny nowy dodatek dla obu FM23 oraz Konsola FM23 to oś czasu Menedżera dynamicznego. Dzielenie się Menedżer piłkarski historie są kluczową częścią tego, co czyni naszą społeczność tak wyjątkową, więc w tym roku chcieliśmy zapewnić nowy sposób wyświetlania i śledzenia osiągnięć i kamieni milowych w każdej karierze. Na osi czasu zobaczysz migawki różnych wydarzeń z całej swojej kariery, od wygranych tytułów po debiutantów w akademiach, a wszystko to w porządku chronologicznym.

Niedawno zagłębiliśmy się w te i inne funkcje FM23 dodatki, takie jak Supporter Confidence i nasza reorganizacja Recruitment, w naszym Headline Feature ujawniającym wideo, które można znaleźć na stronie Menedżer piłkarski Kanał Youtube.

Od dawna prośba naszej społeczności, Team Talks to nowy dodatek do Konsola FM23. Spraw, aby Twój głos był słyszany w połowie i w pełnym wymiarze godzin, dzięki szerokiej gamie reakcji, które pozwolą Ci zmienić sytuację w każdej sytuacji.

W Konsola FM23wprowadziliśmy również szereg zmian ułatwień dostępu, aby uczynić to najbardziej wciągającą edycję Menedżer piłkarski dla platformy jeszcze. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem, czy nowicjuszem w serii, nasz nowy proces wdrażania zapewnia odpowiedni poziom szczegółowości i obowiązków w każdej karierze.


Stwórz przyszłość


W tym sezonie chodzi o to, by być większym niż kiedykolwiek. Nie tylko zbuduj zespół, stwórz dynastię! Czas to rozerwać.

Z ponad 2000 klubów w 53 krajach dostępnych do wyboru, gdzie będziesz tworzyć przyszłość w Menedżer piłkarski 2023?

Konsola Football Manager 2023

Xbox Live

Konsola Football Manager 2023

SEGA Europe Ltd


49,99 USD

39,99 USD

Zostań najlepszym w konsoli Football Manager 2023, której nazwa została zmieniona na ten sezon. Wcześniej zatytułowana edycja Xbox, ta dostosowana wersja stref Football Managera dotyczy najważniejszych obszarów futbolu – rynku transferowego, tablicy taktycznej i boiska. Niezależnie od tego, czy gonisz za promocjami, wygrywasz tytuły, czy dominujesz nad znajomymi online, graj w tę piękną grę na swój sposób. Idealnie zsynchronizowany z kontrolerem Xbox, wykorzystuje moc technologii Play Anywhere firmy Microsoft, aby umożliwić ci kontynuowanie kariery zarówno na konsoli, jak i na komputerze z systemem Windows 10 z tym samym profilem Xbox Live. Nowe funkcje, aktualizacje gry i informacje o zamówieniach w przedsprzedaży zostaną ujawnione w październiku. Śledź Football Managera w mediach społecznościowych, aby wyprzedzić grę. Opis gry • Wybierz, gdzie rozpocząć swoją podróż, mając na wyciągnięcie ręki największe światowe ligi. Czy będziesz dążył do natychmiastowego sukcesu w elitarnym klubie gotowym do zdobycia europejskich trofeów? • Bez wysiłku złap najlepszych graczy na świecie z pomocą swoich zwiadowców. Pomogą Ci również zidentyfikować cudowne dzieci, które przyczynią się do Twojego sukcesu. • Ruszaj do przodu dzięki stylom taktycznym i formacjom najbardziej utytułowanych menedżerów na świecie za jednym kliknięciem. • Kolejki są po to, by je zapamiętać. Obserwuj, jak twoja wizja rozgrywa się w natywnym lub przeskalowanym 4K, gdy twoja drużyna walczy o trzy punkty. • Zdominuj czat grupowy dzięki zwycięstwom nad znajomymi w trzech trybach wieloosobowych. Zmierz się w pojedynkę w trybie Versus, stwórz elitarną drużynę z czasem w Fantasy Draft lub pokonuj dystans w ciągu sezonu w trybie kariery online.

Menedżer piłkarski 2023

Xbox Live

Menedżer piłkarski 2023

SEGA Europe Ltd

Zbuduj swój zespół, ustal swój styl zarządzania i stwórz dynastię w grze Football Manager 2023. Przygotuj się na rozpoczęcie podróży do piłkarskiej chwały. Kup w przedsprzedaży z 20% rabatem i wczesnym dostępem*. Aby stać się elitą, menedżerowie muszą zdobyć miłość i szacunek fanów. W FM23 nie chodzi tylko o wybieranie taktyki czy tworzenie zespołu. Chodzi o ustalenie własnego stylu i stworzenie utytułowanych dynastii. W tym sezonie urzeczywistnij marzenia kibiców, przekraczając ich oczekiwania i zdominuj rywali. Czas zmienić grę. Jak zostaniesz zapamiętany? Opis gry • Znajdź odpowiedni dla siebie klub. Spełnij oczekiwania zarządu i pokonaj najlepszych na swojej drodze do zdobycia najwyższych nagród w piłce nożnej. • Nie tylko podpisuj supergwiazdy, ale je twórz. Rekrutuj mądrze z pomocą personelu zaplecza i zapewnij drogę do pierwszego zespołu, aby Twoi cudeńcy stworzyli światowej klasy skład. • Styl gry Twojej drużyny zależy od Ciebie. Stwórz unikalną strategię na tablicy taktyki, aby zapewnić duże wygrane i niezapomniane chwile w meczu. NOWOŚĆ W TYM SEZONIE LEPSZE BUDOWANIE DRUŻYNY Wzmocnij swoją aktywność transferową dzięki odnowionym spotkaniom zwiadowczym i rekrutacyjnym, bliższemu kontaktowi z agentami graczy i zupełnie nowym narzędziom do planowania składu. Realizuj ambicje klubu, mając lepszy nadzór nad przyszłymi supergwiazdami. PRZEKROCZ SWOICH RYWALI Sprawdź swoje umiejętności menedżerskie w starciu z najbardziej realistycznym przeciwnikiem. Każdy menedżer, z którym się zmierzysz, będzie teraz podejmował mądrzejsze decyzje, a nowe instrukcje taktyczne pozwolą ci bardziej eksperymentować z futbolem defensywnym i kontratakowym. Zmiany w działaniu tylnych skrzydeł i podwójnych przegubów oraz szereg nowych animacji to jedne z dalszych ulepszeń silnika meczowego, gdy zaczynasz swoją podróż na szczyt. POBIERZ FANÓW NA STRONIE Zbliż się do fanów swojego klubu i ich ambicji dzięki nowemu systemowi Supporter Confidence. Spełnij ich oczekiwania na boisku i poza nim, aby zapewnić świetlaną przyszłość w ziemiance. WIELKIE EUROPEJSKIE NOCE Doświadcz więcej okazji dzięki pełnej licencji Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Europejskiej UEFA i Lidze Konferencyjnej UEFA. Przeprojektowane losowania pucharów i oficjalnie oznakowane arkusze drużyn, tablice wyników i grafiki bramek w żywy sposób ożywiają Klubowe Rozgrywki UEFA. SKORZYSTAJ Z SUKCESU Przeżyj na nowo kamienie milowe i osiągnięcia swojej kariery dzięki zupełnie nowej osi czasu menedżera dynamicznego. Niezależnie od tego, czy zadebiutowałeś młodym piłkarzem w pierwszym zespole, czy wygrałeś Ligę Mistrzów UEFA, świętowanie i dzielenie się swoją historią Football Managera nigdy nie było prostsze. Niezliczone inne funkcje, duże i małe, zaprojektowane z myślą o poprawie wrażenia z gry, są gotowe do odkrycia w każdej karierze. *Wersje gry z wczesnym dostępem mogą być dostępne w różnym czasie na różnych platformach.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/10/20/take-the-next-step-this-season-in-football-manager-2023-available-november-8/