Zręcznościowa strzelanka nowej generacji dostępna w przedsprzedaży.

Prezentacja gry Railbreak

Przygotuj się na ekscytującą rozgrywkę zręcznościową w nadchodzącej grze Dead Drop Studios, Railbreak! Premiera na Xbox Series X|S planowana jest w sam raz na okres świąteczny. Ta pierwsza gra stworzona na silniku Unreal Engine 5 obiecuje dostarczyć eksplozji zombie, która jest równie wspaniała, co szalona.

Gra zręcznościowa na miarę czasów współczesnych

W uniwersum, w którym zwykle dominuje survival horror, Railbreak stanowi pierwszą wyprawę Dead Drop Studios w niedostatecznie reprezentowany gatunek zręcznościowych gier kolejowych. Zainspirowany klasykami takimi jak The House of the Dead i Time Crisis, Railbreak czerpie ducha tych tytułów i nasyca go nowoczesną technologią i nieoczekiwanymi nowymi zwrotami akcji.

Unreal Engine 5 oferuje nowy wizualny oddech

Ta pierwsza gra wykorzystująca silnik Unreal Engine 5 stanowi znaczny skok graficzny w porównaniu do poprzednich tytułów Dead Drop Studios. Dzięki ray tracingowi, oświetleniu lumenowemu i wolumetrycznemu Railbreak to prawdziwa gratka wizualna. Dodatkowo nowa mechanika rozgrywki maksymalnie wykorzystuje zwiększoną moc obliczeniową oferowaną przez ten silnik, przy ogromnym wzroście liczby wrogów na ekranie, zapewniając jeszcze bardziej szalone wrażenia.

Pokonaj nieumarłych w pojedynkę lub w kooperacji

Niezależnie od Twojego poziomu doświadczenia w grach zręcznościowych, Railbreak oferuje różnorodne tryby gry, niezależnie od tego, czy chcesz odkrywać świat gry w pojedynkę, czy z przyjacielem. Pomiędzy trybem fabularnym, trybem punktacji i trybem szturmu, Railbreak oferuje szereg wyzwań do ukończenia na różnych poziomach trudności.

Ilość zawartości oferowanej w Railbreak jest imponująca, z siedmioma unikalnymi scenariuszami, wieloma rodzajami zombie i wrogów, różnorodną bronią i szeregiem postaci do odblokowania. Potencjał regrywalności jest ogromny, a gra dostarcza naprawdę niezapomnianych wrażeń.

Nie przegap premiery Railbreak na Xbox Series X|S 22 grudnia, z możliwością zamówienia gry w przedsprzedaży od 17 listopada. Przygotuj się na wyzwanie w stylu retro lub poddaj się brutalnym atakom widm!

Źródło: news.xbox.com