Zobacz walkę z bossem Oceanus i Scylla w Hadesie II

Hades II: Odkryj długo oczekiwane nowe dzieło we wczesnym dostępie

Eksploracja drugiej strefy Hadesa II: Oceanus

Hades II, długo oczekiwana kontynuacja uznanej gry typu roguelike studia Supergian, wreszcie wchodzi dziś do fazy wczesnego dostępu i zdobi okładkę magazynu Game Informer z oszałamiającą oryginalną grafiką autorstwa uznanej artystki Jen Zee. Dołącz do Alexa Van Akena, który odwiedził Supergiant, by poznać historię z okładki i dużo grał w Hades II, a my, aby przyjrzeć się drugiej strefie gry i walce z bossem, jeśli chcesz się przekonać samemu, uważaj na spoilery – w przeciwnym razie nawet na lokalizacje i wrogów , ciesz się tym odcinkiem New Gameplay już dziś!

Ten drugi obszar w Hadesie II nazywa się Oceanus i jest podwodnym królestwem, którego Melinoë używa do ominięcia armii Chronosa, antagonisty gry i Tytana Czasu. Oceanus jest ogólnie trudniejszy w nawigacji niż Erebus, pierwszy obszar, ze względu na ryzyko wybuchu, silniejszych wrogów dystansowych i grupy szablorybów, które pędzą z maksymalną prędkością. Punktem kulminacyjnym poziomu jest muzyczna walka z bossem przeciwko grupie syren dowodzonych przez Scyllę, znanego potwora morskiego z mitologii greckiej. Scylla śpiewa, a wspierają ją klawiszowiec i perkusista. Pomimo wspólnego paska zdrowia, poszczególne potwory można ogłuszyć i wyrzucić z walki, wyciszając odpowiednie instrumenty w bieżącym utworze muzycznym.

Odwiedź kanał YouTube Game Informer, aby uzyskać więcej zapowiedzi, recenzji i dyskusji na temat nadchodzących i wydanych nowych gier. Obejrzyj już dziś inne odcinki Nowego Rozgrywki!

Źródło: www.gameinformer.com