Zobacz nowe potężne zaklęcie zombie dla magii: zestaw Karmazynowej Przysięgi Zgromadzeń


Kolejny zestaw Magic: The Gathering, Crimson Vow, zadebiutuje na MTG Arena 11 listopada w USA (12 listopada w ANZ), a fizyczna edycja będzie dostępna w sklepach z grami na całym świecie 19 listopada (przedpremiera 12 listopada). Zabiera graczy z powrotem do Innistradu z gotyckim horrorem. Podczas gdy ostatni zestaw, Polowanie o północy – który również miał miejsce na tym samolocie – był tematem wilkołaków i wprowadził fajny system dzień/noc, Karmazynowa Przysięga skupia się na wampirach, w tym kilka kart inspirowanych tym jedynym Drakuli.

Oczywiście to wszystko dobrze, ale klasyczny horror to coś więcej niż wilkołaki i wampiry, a dziś mamy nową kartę do odkrycia, która pomoże wynieść jeden z innych potwornych typów stworzeń, które były obecne w Północnym polowaniu i są teraz rozszerzona o Crimson Vow – Zombies. Ta karta to Nekrodualność:

Regularna rama Nekrodualności i rama bez obramowania.

Każdy, kto w ciągu ostatnich kilku miesięcy bawił się wieloma odmianami talii Dimir (niebiesko-czarnych) Zombie (takich jak ta), wie, że Zombie mają już potencjał, by naprawdę śnieżna kula, a to zaklęcie stanowi świetny sposób na podwojenie w tym celu lub pomóc w odwróceniu planszy w dalszej części gry.

„Nekrodualność to jeden z moich ulubionych typów kart w Magic” — powiedział mi architekt produktu Mike Turian. „Karta, którą bierzesz, a kiedy ją przeczytasz, sprawia, że ​​wracasz i ponownie oceniasz całą klasę kart, aby znaleźć te idealne, z których najlepiej skorzystać. W tym przypadku, z Nekrodualnością tworzącą kopię każdego nietokenowego Zombie która wchodzi na pole bitwy pod twoją kontrolą, zmienia to wpływ każdego stworzenia Zombie, zaklęcia reanimacji i kart, które zmieniają typy stworzeń w Magii. To wiele niesamowitych kart do połączenia z Nekrodualnością! W Karmazynowej Przysiędze jest sporo stworzeń Zombie to natychmiast staje się lepsze. Jeśli weźmiesz pod uwagę, że wiele Zombie ma Exploit i inne potężne efekty poświęcenia, Nekrodualność zapewni dobrą paszę dla stworzeń i potężnych kombinacji! Nie chcę zepsuć całej zabawy, jaką będą mieli nasi gracze, ale Założę się, że w mgnieniu oka rozpoczną własną apokalipsę zombie!

Dobry trup, zły trup.

Dobry trup, zły trup.

Zapytałem też Mike’a o to, jak zespół podszedł do zadania polegającego na kontynuacji polowania o północy, jednocześnie zachowując dystans. „Midnight Hunt był świetnym setem, a nasi gracze uwielbiali wracać do Innistradu” – powiedział. „Wiedzieliśmy, że ulubiony przez fanów samolot z Innistradu znów będzie hitem, więc w przypadku Karmazynowej Przysięgi chcieliśmy wprowadzić fragmenty Północnego polowania, jednocześnie wprowadzając innowacje i czyniąc Karmazynową Przysięgę własnym zestawem. w stronę wampirów jest jednym ze sposobów, w jaki mogliśmy kontynuować to, co było niesamowite w polowaniu o północy, jednocześnie dając przestrzeń Karmazynowej Przysięgi.

Innym sposobem, w jaki rozróżniamy zestawy, jest wprowadzenie nowych mechanik rozgrywki, które nie były dostępne w Nocnym Polowaniu. Na przykład Cleave otwiera zupełnie nową przestrzeń w sposobie myślenia o rzucaniu zaklęć. Wprowadzenie żetonów Krwi dla wampirów uczta, pozwól nam, aby wampiry zrobiły coś zupełnie nowego i odmiennego!” Możesz przeczytać wszystko o tych nowych mechanizmach tutaj. A tutaj możecie zobaczyć karty, które do tej pory zostały ujawnione.

Karmazynowa Przysięga zapowiada się na przyjemną ponowną wizytę w Innistradzie, więc koniecznie zobacz, co ta wypełniona wampirami kolekcja kart ma do zaoferowania na oficjalnej stronie internetowej.

Cam Shea pracowała w IGN od dawna, grała więcej Oddech Dziczy niż o jakiejkolwiek innej grze i regularnie pisze o CCG. On tak naprawdę nie jest włączony Świergot.

Source : https://www.ign.com/articles/magic-the-gathering-crimson-vow-card-reveal