Zobacz mroczne i makabryczne spojrzenie na rozgrywkę Lords Of The Fallen w nowym zwiastunie


Wydawca CI Games i deweloper Hexworks opublikowali nowy zwiastun nadchodzącej kontynuacji, The Lords of the Fallen, i jest to kolejne mroczne i przerażające spojrzenie na serię Soulslike.

Lords of the Fallen zostało wydane w 2014 roku, a GI Games ujawniło długo oczekiwaną kontynuację, The Lords of the Fallen podczas imprezy Opening Night Live na targach Gamescom w sierpniu. Nowy zwiastun przedstawiający inne spojrzenie na świat tej kontynuacji został wydany dziś wieczorem podczas The Game Awards 2022 i chociaż zawierał tylko kilka przebłysków rozgrywki, wydaje się, że The Lords of the Fallen staje się godnym następcą.

Obejrzyj zwiastun gry Lords of the Fallen poniżej:

Akcja Lords of the Fallen rozgrywa się 1000 lat po oryginalnym Lords of the Fallen i według Hexworks została zaprojektowana z myślą o grze kooperacyjnej. Dwóch graczy może grać razem w nieprzerwanej rozgrywce online i doświadczyć „ekspansywnej gry RPG wypełnionej zadaniami NPC, fascynującymi postaciami i bogatą narracją”, zgodnie z komunikatem prasowym z początku tego roku.

Lords of the Fallen ukaże się na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC. Data premiery nie została jeszcze ujawniona, ale ma ukazać się gdzieś w 2023 roku.


Nie możesz się doczekać The Lords of the Fallen? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Źródło : https://www.gameinformer.com/the-game-awards-2022/2022/12/08/get-a-dark-and-grisly-look-at-the-lords-of-the-fallen-gameplay-in