Zobacz, co nowego w Fortnite Rozdział 3 Sezon 4: Raj


W Fortnite Rozdział 3 Sezon 4: Raj, tajemnicza nowa substancja przejmuje Wyspę. „Chrome” konsumuje wszystko, z czym się styka. Niech to będzie znane: twoja broń, twoje struktury, a nawet twoi przyjaciele ulegną jego potędze – wszystko będzie Chrome!


Nie tylko faza


Ani jeden materiał budowlany, czy to drewno, kamień, cegła czy metal, nie jest w stanie wytrzymać mocy Chrome. Z tego powodu możesz korzystać z nowego Odrobina chromu aby uczynić mury wroga fazowalnymi. Zanurz ściany w Chrome i przejdź prosto, aby zaskoczyć przeciwnika!

Fortnite Rozdział 3 Sezon 4

Przybrać kształt


Stań się jednością z Chrome. Możesz użyć Odrobina chromu do Chrome-ify… siebie! Stań się czystym Chromem na ograniczony czas, aby być odpornym na obrażenia od ognia i – podczas sprintu – przybrać nowy kształt. Podczas pobytu w Kropelka Postać, będziesz poruszać się szybciej, będziesz odporny na obrażenia od upadku i zyskujesz zdolność doskoku w powietrzu. Kropla w DOWOLNY element budynku, aby uczynić go Chrome, co pozwoli ci przejść przez niego.

Fortnite Rozdział 3 Sezon 4

Strona główna Chrome


Chrome nie tylko konsumuje UM-y, ale także robi swoje własne. Wejdź na szczyt nowego Sanktuarium Herolda – znajduje się w pobliżu opuszczonego Sanktuarium – aby zanurzyć się w postępach dominacji Chrome.

Fortnite Rozdział 3 Sezon 4

Zdobądź wysoką pozycję


Kilka miejsc na wyspie unika Chrome, uciekając w powietrze dla „bezpieczeństwa”. Kanion Condo, obecnie znany jako Pochmurne mieszkanie, stał się miejscem ataku z góry. Jednym ze sposobów uzyskania dostępu do tego rozwijającego się punktu szczególnego jest użycie D-Launcherdostępny w różnych miejscach na wyspie, aby pomóc ci zdobyć wyższy poziom.

Fortnite Rozdział 3 Sezon 4

Rozwijaj swoją broń


Wprowadzenie Chome spowodowało powstanie Strzelba EvoChrome oraz Karabin szturmowy EvoChromektóre można znaleźć od nowo powstałego Skrzynie chromowane. Rzadkość tych wykończonych broni będzie rosła, ponieważ zadają one więcej obrażeń przeciwnikom. Czy potrafisz przenieść swoją broń z niepospolitej do mitycznej? Z Chrome wszystko jest możliwe.

Strzelba EvoChrome.

Fortnite Rozdział 3 Sezon 4

Karabin szturmowy EvoChrome.


Broń BCE (przed erą Chrome)


Zdobądź trochę broni z przeszłości, korzystając z broni bez skarbca i zwracając broń Vibin’. The Strzelba główna, Pistolet maszynowy z tłumikiem, Łowca snajperskia wiele innych jest dostępnych teraz podczas Rozdziału 3. Sezonu 4.

The Hunter Bolt-Action Sniper, który zadebiutował w pierwszym rozdziale rozdziału 3 sezonu 1: Flipped.

Fortnite Rozdział 3 Sezon 4

Nie zapomnij o kluczach


Poświęć trochę czasu na grzebanie na wyspie, a jest duża szansa, że ​​się natkniesz Kluczenadające się do otwarcia Skarbce. Skarbce o niskim poziomie bezpieczeństwa do otwarcia wymagany jest jeden klucz, podczas gdy Skarbce o wysokim poziomie bezpieczeństwa wymagają dwóch. Dwa klucze mogą być trudniejsze do znalezienia, ale dodatkowe łupy są warte czasu!

Fortnite Rozdział 3 Sezon 4

Nagły bunkier


Złapany na otwartej przestrzeni przez zasadzkę? Szybko wdrażaj silną osłonę za pomocą Port-A-Bunker, zamiennik wielkości kufla Port-A-Fort. Zrzuć bunkier Port-A-Bunker, aby natychmiast stworzyć strukturę 1×1 ze wzmocnionymi metalowymi ścianami, wszechstronną rampą, drzwiami i oponami obronnymi, aby odbić potencjalnych najeźdźców – nie jest wymagany budynek!

Fortnite Rozdział 3 Sezon 4

Przepustka bojowa rozdziału 3 sezonu 4


Zbierz eklektyczną załogę, by cieszyć się rajem. Kupując przepustkę bojową w tym sezonie, natychmiast ją odblokujesz Paradygmat (Rzeczywistość 659)jeden z Siedmiu!

Postępuj w przepustce bojowej tego sezonu, aby odblokować Gwen Stacy aka Pająk-Gwen. Możesz także odblokować inne postacie, takie jak chłodny kot Miau Czaszkiuciekinier z programu telewizyjnego Lennox Różaokrutna fasada Grizi więcej.

Dla tych, którzy są oddani Chrome, nie martw się: Herold stanie się dostępny do odblokowania później w sezonie!

Fortnite Rozdział 3 Sezon 4

Bawić się Fortnite w podróży, grając z Xbox Cloud Gaming! Dowiedz się więcej o Xbox Cloud Gaming, odwiedzając Fortnite Często zadawane pytania i witryna Xbox Cloud Gaming.

Fortnite

Xbox Live

Fortnite

Epic Games Inc.


1963

W Fortnite Rozdział 3 Sezon 4: Raj na Wyspie pojawiła się tajemnicza substancja. Chrome pochłonie wszystko, Chrome będzie wszystkim. Zanurz się w Chrome, zmieniając struktury w Chrome, stając się Chrome i udowadniając moc broni Chrome. Fortnite to stale rozwijająca się gra wieloosobowa, w której ty i twoi przyjaciele walczycie o to, by pozostać ostatnimi przy życiu lub współpracować, aby stworzyć swój wymarzony świat Fortnite. Zagraj za darmo w Battle Royale i Fortnite Creative lub kup tryb kampanii PvE w Fortnite, Ratowanie Świata. Pobierz teraz i wskocz do akcji. Ten plik do pobrania umożliwia również zakup dostępu do kooperacyjnej kampanii PvE Ratowania Świata!

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/09/21/see-whats-new-in-fortnite-chapter-3-season-4-paradise/