Znakomity horror Sci-Fi Survival Signalis zdobywa fizyczne wydanie przełącznika


Obraz: Humble Games / Rose-engine

Jednym z najważniejszych doświadczeń typu survival horror na Nintendo Switch w zeszłym roku był niezależny tytuł Signalis. Jeśli czekałeś na lokalne wydanie fizyczne, masz szczęście – programista Rose-engine ogłasza wersję papierową opublikowaną przez Humble Games.

Zostanie wydany pod koniec lutego 2023 roku na Switchu i PlayStation 4 w Ameryce Północnej, Europie i Australii. A jeśli złożysz zamówienie w przedsprzedaży u lokalnego sprzedawcy, najwyraźniej otrzymasz dodatkowy element „pamięci soczewkowej” (zobacz go w akcji na poniższym filmie). Amazon ma obecnie tę fizyczną wersję, która pojawi się 21 stycznia za 29,99 USD.

W naszej recenzji Nintendo Life nazwaliśmy Signalis „prawie idealnym” listem miłosnym do gatunku survival horror i niektórych klasyków science fiction. Zawiera satysfakcjonujące i wymagające łamigłówki, surrealistyczną historię i napiętą atmosferę.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2023/01/excellent-sci-fi-survival-horror-signalis-scores-a-physical-switch-release