Zmierz się z Mrocznymi Rycerzami w DC Universe Online


Cierpienie schodzi na Multiverse w DC Universe Onlinenowy darmowy odcinek, Dark Knights. Perpetua — twórca Multiverse — uciekł ze Ściany Źródła. Jej cel? Odtwórz Multiverse, niszcząc dobre światy i wysysając moc ze złych światów. Z taką mocą nikt nie może jej powstrzymać.

Cóż, nikt oprócz ciebie i desperackiego sojuszu DC Super Heroes i Super-Villains. Będziecie pracować razem, próbując zdemontować silniki kryzysowe Perpetuy, zmierzyć się z Mrocznymi Rycerzami i uniemożliwić urzeczywistnienie się pokręconych wizji Perpetuy dotyczących wieloświata.

Nowe lokalizacje i postacie

Waszyngton DC wprowadzony w Legion Zagłady jest teraz zrujnowanym i pokręconym placem zabaw dla Batmana, który się śmieje. Zagłada szaleje, niszcząc znajome punkty orientacyjne, takie jak Sala Sprawiedliwości.

Połączysz siły z Lexem Luthorem i odwiedzisz złe światy, takie jak New Apokolips i Earth 3, aby zdemontować generatory energii Perpetuy. Po drodze będziesz walczył z wrogami, takimi jak Darkfather, Superwoman i The Devastator.

Gdy osłabisz cierpiące silniki Perpetuy, będziesz mógł stoczyć jej bitwę na Ścianie Źródła. upadniesz? w w ręce Mrocznych Rycerzy, czy może stanąć na wysokości zadania i zapieczętować Perpetuę?

DC Universe Online

Nowe nagrody do zdobycia

Dla tych, którzy chcą się kołysać, pozdrawiamy cię. Mroczni rycerze zawiera dwa nowe style wyposażenia, inspirowane Death Metalowymi wersjami Batmana i Wonder Woman. Oprócz tych nowych nagród odcinków, pamiętajcie o odebraniu darmowych kwietniowych nagród od Doctor Fate w House of Legends!

DC Universe Online

Pobierz i graj za darmo już dziś

DC Universe Online jest darmowe dla wszystkich graczy Xbox One. Wszystkie odcinki są dostępne dla wszystkich za darmo, więc możesz grać ze znajomymi bez względu na zawartość.

Nowy czy powracający? Pobierz DCUO za darmo ze sklepu Microsoft Store na Xbox One.

Po rozpoczęciu gry wybierz swoją moralność, mentora i moce do wykorzystania w walce. Następnie stwórz i dostosuj swoją unikalną postać, aby rozpocząć przygodę w kultowym uniwersum DC!

Aby uzyskać dodatkowe informacje o zawartości i przewodniki, jak zacząć korzystać z DCUO, odwiedź nas na DCUniverseOnline.com.

DC Universe Online

Xbox Live

DC Universe Online

Daybreak Game Company, LLC


765

DC Universe™ Online jest teraz na Xbox One! Dołącz do tysięcy innych graczy w tej darmowej, ogromnej grze akcji online, której akcja toczy się w popularnym uniwersum DC Comics. Wybierz swoją stronę – bohatera lub złoczyńcę – i stwórz swoją postać, aby doświadczyć prawdziwej walki akcji, walcząc u boku legendarnych postaci, takich jak Batman, Wonder Woman, Superman, Lex Luthor i Circe. Wskocz i poznaj świat DC; chodzić po zaciemnionych ulicach Gotham City, odkrywać tajemnice futurystycznego pejzażu Metropolis i podróżować do legendarnych miejsc, takich jak Arkham Asylum i Strażnica. Wersja DC Universe Online na konsolę Xbox One zawiera następujące elementy: – Ekskluzywne przedmioty dla konsoli Xbox One: wzmocniony emblemat postaci + wzmocniona peleryna + aura pary! Zostań częścią naszej kwitnącej społeczności na DCUniverseOnline.com! Pamiętaj, że pobieranie zajmuje około 35 GB i może zająć kilka godzin, ale warto poczekać! Wymagania dotyczące przepustowości mogą przekraczać 192 Kb.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/04/14/face-off-against-the-dark-knights-in-dc-universe-online/