Zmierz się w nowym trybie gry Horizon Chase Turbo: Przygody


Witam Retro Racers!

Dobra wiadomość na horyzoncie! Zbliża się bezpłatna aktualizacja Horizon Chase Turbo!

W ramach 7. rocznicy Horyzont Chase franczyzy, nowy tryb gry o nazwie „Przygody” będzie dostępny w menu głównym Horizon Chase Turbo, począwszy od 11 sierpnia. To ulepszona wersja Playgrounds, która na pewno zostanie zastąpiona tym nowym trybem.

The Tryb przygód składa się z serii pięciu różnych wyzwań dostępnych dla każdego z 34 pojazdów w grze, w sumie 180 różnych wyścigów, do których gracz musi dotrzeć jako pierwszy, aby zostać nagrodzonym. To jak mini-kampania, w której każdy z pojazdów Horizon Chase Turbo odgrywa centralną rolę, będąc bohaterem własnej przygody.

Po pokonaniu konkretnego wyzwania samochodowego, nowa skórka zostanie odblokowana, zapewniając łącznie około ośmiu nowych godzin rozgrywki w Horizon Chase Turbo. Zwróć uwagę, że 31 z tych 34 skórek było nagrodami w kampanii Platinum Club mobilnej wersji Horyzont Chase podczas kampanii Platinum Club, a trzy z nich to nigdy wcześniej nie widziana zawartość, dostępna wyłącznie w wersji Turbo.

kolory samochodów

Grać Przygody trybu, po prostu wejdź do trybu z głównego menu, wybierz żądany samochód i wygraj dostępne wyścigi. Pamiętaj, że ten proces nie odblokowuje danego pojazdu, ponieważ jest to konieczne do zdobycia go w World Tour, aby móc grać z nową skórką.

Polowanie na skórę to uzależnienie i chcemy cię uzależnić!

Horizon Chase Turbo

Xbox Live

Horizon Chase Turbo

Aquiris Game Studio


79


$19,99

4,99 USD

HOŁD DLA KLASYCZNYCH WYŚCIGÓW ARCADE Horizon Chase Turbo to gra wyścigowa inspirowana wielkimi hitami lat 80. i 90., takimi jak Out Run, Top Gear, Rush. Odtwarza klasyczną rozgrywkę zręcznościową i oferuje nieograniczone prędkości zabawy. POWRACA TRYB WIELOOSOBOWY NA KANAPIE Horizon Chase Turbo oferuje tryb dla wielu graczy na podzielonym ekranie, który ratuje nostalgię gry z najlepszymi przyjaciółmi siedzącymi na kanapie przez całą noc. 16-BITOWA GRAFIKA ODKRYTA NA NOWO Horizon Chase Turbo jest inspirowany przeszłością, nie rezygnując ze współczesności. Będziesz pilotować swój samochód przez niezwykłe miejsca, obserwując zachodzące słońce, stawiając czoła deszczowi, śniegowi, popiołom wulkanicznym, a nawet silnym burzom piaskowym. BARRY LEITCH, LEGENDA Horizon Chase Turbo przedstawia Barry’ego Leitcha, muzyka odpowiedzialnego za ścieżki dźwiękowe klasycznych gier wyścigowych zręcznościowych Lotus Turbo Challenge, Top Gear i Rush.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/08/12/horizon-chase-turbos-new-game-mode-adventures/