Zmień swój BattleTag za darmo w Overwatch


Na cześć zmiany imienia rewolwerowca Cole’a Cassidy’ego, znanego wcześniej jako McCree, Activision Blizzard oferuje graczom Overwatch możliwość zmiany własnego imienia. Cóż, ich BattleTag.

Masz zawstydzający lub przestarzały BattleTag, który chciałbyś zmienić? Od dzisiaj do 5 listopada możesz wypracować sobie nową nazwę w Overwatch. Ogłoszona na stronie Overwatch, oto oficjalna zapowiedź promocji:

„Ponieważ wprowadzamy nową nazwę, być może zechcesz zrobić to samo. Od 22 października 2021 r. i kontynuując do 5 listopada 2021 r., wszystkim graczom zaoferowana zostanie bezpłatna zmiana nazwy BattleTag. Dotyczy to każdego, kto obecnie tego nie robi mieć dostępną bezpłatną zmianę nazwy. Istniejące zmiany nazwy nie będą się nakładać do wykorzystania w przyszłości.”

Zgadza się, jest dostępny dla każdego gracza z istniejącym BattleTagiem, ale wygląda na to, że jest ograniczony do jednej bezpłatnej zmiany na konto. Lepiej wybierz dobry pseudonim z tym gratisem, ponieważ ponowne skorzystanie z usługi będzie cię kosztować. Skorzystaj z linku nad cytatem, aby znaleźć oficjalne ogłoszenie zawierające formularz do przesłania nowej tożsamości Overwatch.


Czy zamierzasz skorzystać z tej okazji, aby pozbyć się starego nazwiska ze swojego konta? Daj nam znać w komentarzach!Source : https://www.gameinformer.com/2021/10/22/change-your-battletag-for-free-in-overwatch