Kroniki 2 bohaterów: retrowyzwanie z metroidvanią i zmianą postaci.

Kroniki 2 bohaterów: wymagająca platformówka w stylu retro

Kroniki 2 bohaterów to retro platformówka inspirowana arcydziełami takimi jak Posłaniec I Ninja Gaiden, zawierająca elementy metroidvanii i wyjątkową mechanikę, pozwalającą na zmianę postaci w czasie rzeczywistym. Gra została już wydana na Xbox Series X|S i Xbox One.

Poznaj bohaterów feudalnej Japonii

W tej grze Amaterasu rządzi feudalną Japonią ze swoją przerażającą armią yokai i tylko Kensei i Ayame mogą ją powstrzymać. Kensei to samuraj, który poświęcił swoje życie doskonaleniu sztuki posługiwania się kataną. Ayame to skradająca się kunoichi wyszkolona w sztukach ninja. Każde z nich ma swój własny, niepowtarzalny styl walki, co pozwala na unikatowe kombinacje umiejętności.

Przełączaj się między bohaterami w czasie rzeczywistym

Jako gracz możesz przełączać się między Ayame i Kensei w czasie rzeczywistym, co pozwala na rozwiązanie problemów na kilka sposobów. Możesz też odblokować ponad 20 umiejętności, co pozwala na jeszcze potężniejsze kombinacje.

Zapisz feudalną Japonię przed gniewem Amaterasu

Czy jesteś gotowy, aby połączyć umiejętności Kenseia i Ayame, aby uwolnić feudalną Japonię od gniewu Amaterasu? To już możliwe na Xbox Series X|S, PC i Xbox One. Dołącz do tej epickiej misji i przeżyj niezapomnianą przygodę w świecie Kroniki 2 bohaterów.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2023/05/26/switch-heroes-and-save-japan-in-chronicles-of-2-heroes/.