Zmaksymalizuj przestrzeń dyskową swojego Nintendo Switch dzięki karcie Micro SDXC o pojemności 1 TB za jedyne 63,99 USD

Czy jesteś zainteresowany zwiększeniem pojemności swojego Nintendo Switch? Amazon oferuje obecnie kartę Micro SDXC TEAMGROUP GO 1 TB za jedyne 63,99 USD. Dla większości graczy będzie to wystarczająco dużo miejsca na cały okres użytkowania Switcha i to w atrakcyjnej cenie. Ponieważ w konsoli Switch znajduje się tylko jedno gniazdo kart Micro SD, zaleca się wybranie największej karty, na jaką Cię stać.

Pojemność magazynowa i korzystna cena

Nintendo Switch to świetna konsola, ale nie zapewnia dużo miejsca na zainstalowanie wielu gier od razu, zwłaszcza jeśli kupujesz gry cyfrowe za pośrednictwem eShopu. Switch i Switch OLED mają odpowiednio 32 GB i 64 GB pamięci wewnętrznej, z czego część jest zarezerwowana dla systemu operacyjnego. Na przykład The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom wymaga 16 GB, a Breath of the Wild wymaga około 13,5 GB. Jeśli kupisz obie te gry w wersji cyfrowej, zapełnią one całą pamięć wewnętrzną podstawowej konsoli Switch. Na szczęście Switch ma jedno rozszerzalne gniazdo kart pamięci, obsługujące karty Micro SDXC o pojemności do 2 TB. Ponieważ jednak karty Micro SDXC o pojemności 2 TB nie są popularne na rynku, maksymalną dostępną opcją jest karta 1 TB lub 1,5 TB.

Optymalna kompatybilność i wydajność

Karta Micro SDXC firmy TEAMGROUP o pojemności 1 TB jest kompatybilna z praktycznie każdym urządzeniem obsługującym standard kart Micro SDXC. Obejmuje to Nintendo Switch, Steam Deck, ASUS ROG Ally, każdy niedawno wydany smartfon obsługujący rozszerzalną pamięć, GoPro, aparaty fotograficzne i wiele więcej. Pomimo niskiej ceny karta TEAMGROUP jest szybsza od klasycznej karty Micro SDXC. Ma klasę U3 A1 i oferuje prędkość transferu do 100 MB/s przy odczycie i 50 MB/s przy zapisie. Chociaż marka TEAMGROUP nie jest tak dobrze znana jak SanDisk czy Samsung, istnieje już od jakiegoś czasu i jest legalnym producentem pamięci flash. Ten konkretny model ma dobre recenzje na Amazon.

Potrzebujesz większej prędkości transferu? Zamiast tego wybierz ten model:

Poprawiona prędkość transferu

Karta Micro SDXC TEAMGROUP PRO PLUS 1 TB ma klasę U3 A2 i oferuje prędkość transferu do 160 MB/s przy odczycie i 110 MB/s przy zapisie. Tej dodatkowej prędkości nie można wykorzystać na konsoli Nintendo Switch, ale jest to lepsza karta Micro SDXC dla mobilnych urządzeń elektronicznych, które często obsługują pliki o dużej liczbie bitów, takich jak GoPro, smartfony z możliwością nagrywania wideo 4K, lustrzanki cyfrowe i komputery PC z dostępnym Gniazdo karty Micro SD lub SD (adapter w zestawie).

Źródło: www.ign.com