Złe wieści dla fanów Jet Force Gemini na Switchu: tryb panoramiczny jest „zepsuty”

Wszystko co musisz wiedzieć

Jet Force Gemini zadebiutował w nowej japońskiej usłudze Switch Online 18+ na początku tego tygodnia i najwyraźniej tryb panoramiczny jest „zepsuty”. Według Nintendo World Report oryginalna wersja N64 obsługiwała współczynnik proporcji 16:9, ale włączenie go w najnowszej cyfrowej wersji gry „nie skaluje poprawnie obrazu”.

Problemy z trybem panoramicznym
Ramka 4:3 znika, ale obraz ma format letterbox, a nie jest odpowiednio rozciągnięty w pionie, aby wypełnić ekran. W trybie konsoli możesz ewentualnie dostosować ustawienia obrazu, aby ręcznie zmienić rozmiar obrazu, ale w trybie przenośnym nie ma możliwości prawidłowego wyświetlenia obrazu.

Zdjęcia udostępnione przez dyrektora NWR
Dyrektor NWR John Rairdin udostępnił także zrzuty ekranu oraz to, jak gra powinna wyglądać w formacie 16:9 (za pośrednictwem mediów społecznościowych):

Jet Force Gemini jest obecnie dostępny w japońskim sklepie internetowym. Tryb panoramiczny nie jest poprawnie skalowany. Oto tryb 4:3, tryb 16:9 i tryb 16:9, poprawiony przeze mnie ręcznie, żeby pokazać, jak to ma wyglądać.

Podobna sytuacja w przypadku GoldenEye 007

To samo źródło zauważa, że ​​GoldenEye 007 ma tę „tę samą funkcję” w wersji na Switch Online i „zrobił to dobrze”. Fanom Jet Force Gemini grającym na Switchu sugeruje się na razie pozostanie przy trybie 4:3. Jeśli pojawią się jakieś zmiany, będziemy Cię informować. Oczekuje się, że Jet Force Gemini pojawi się lokalnie w usłudze Switch Online + Expansion Pack w tym miesiącu.

Czy wypróbowałeś wersję Jet Force Gemini na Switch Online? Komentarz poniżej.

o autorze

Kiedy nie spłaca pożyczki Tomowi Nookowi, Liam lubi przekazywać najnowsze wiadomości o Nintendo i podziwiać swoją kolekcję gier wideo. Jego ulubioną postacią z Nintendo był kiedyś pies grający na gitarze, ale obecnie woli spędzać czas z kotem Juddem.

Źródło: www.nintendolife.com