Zestawy Donkey Kong do serii Super Mario – Nowości LEGO i Nintendo.

Lego i Nintendo ogłaszają cztery nowe zestawy Donkey Kong do serii Super Mario

Lego i Nintendo wzbogacają swoje uniwersum zestawów Nintendo z Super Mario o cztery nowe zestawy Donkey Kong. Donkey Kong (główna postać w filmie) dołącza do składu. Każdy z tych zestawów zawiera Donkey Konga i niektórych członków jego rodziny, takich jak Cranky, Diddy, Dixie i Funky. Wszystkie cztery zestawy będą dostępne w Lego i u wybranych sprzedawców od 1 sierpnia 2023 r.

Zestawy Donkey Kong

  • Zestaw rozszerzający Domek na drzewie Donkey Konga
  • Zestaw rozszerzający do wózka Kopalni Diddy’ego Konga
  • Zestaw rozszerzający Jungle Jam firmy Dixie Kong
  • Zestaw rozszerzający Rhino Rambi

„Emocje związane z serią Lego Super Mario wciąż rosną wraz z kolejną zabawną aktualizacją” – pisze w komunikacie prasowym dyrektor projektowy Grupy Lego, Simon Kent. „Witamy kultowego Donkey Konga w linii produktów LEGO Super Mario. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak cztery zestawy rozszerzające zainspirują dzieci do odkrywania nowej, dzikiej i kolorowej dżungli z uniwersum Donkey Kong, niezależnie od tego, czy chodzi o spędzanie czasu w domek na drzewie, jazda wózkiem kopalnianym, jammowanie z Dixie Kongiem lub odkrywanie z Rambim”.

Aby dowiedzieć się więcej o Lego, sprawdź te cztery nowe zestawy Sonic the Hedgehog, które pojawią się również 1 sierpnia. Czy wybierzesz któryś z tych zestawów Lego Donkey Kong? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: Game Informer.