Zestaw Smash Boxer dla Rumbleverse teraz dostępny jako profit dla posiadaczy subskrypcji Game Pass Ultimate


Streszczenie

  • Zestaw Smash Boxer jest dostępny wyłącznie dla posiadaczy subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate i można go odebrać już dziś.
  • Zestaw Smash Boxer zawiera zestaw słuchawkowy, rękawice, koszulkę na ramiączkach, kąpielówki, buty, tło i ramkę karty tytułowej oraz 120-minutowy wzmacniacz sławy.
  • Rumbleverse można pobrać i grać za darmo na Xbox Series X|S i Xbox One.

Niezależnie od tego, czy włócznia sprowadziła kogoś z dachu budynku Grapital, aby zapewnić sobie zwycięstwo w Rumbleverse lub poniósł porażkę na odbierającym końcu Szmaragdowej Miażdżycy, jest jedna rzecz, o której wszyscy będą mówić: W co byłeś ubrany?

Dziś z radością ogłaszamy nowy profit dla członków Xbox Game Pass Ultimate: ekskluzywny zestaw Smash Boxer. Ma wszystko, czego potrzebujesz, aby pokazać swojego ducha Xbox Green, w tym zestaw słuchawkowy bokserski, rękawice, podkoszulek, spodenki i buty. Otrzymasz również ekskluzywne tło i ramkę karty tytułowej oraz 120-minutową premię do sławy w rozgrywce, która pomoże Ci poszerzyć grono fanów i jeszcze szybciej awansować Przepustkę Bitewną.

Kiedy deweloper Iron Galaxy Studios po raz pierwszy pokazał grę zespołowi wydawniczemu Epic Games, byliśmy zachwyceni przesadną, szybką rozgrywką typu brawler. Nie było to zaskakujące, biorąc pod uwagę, że Iron Galaxy Studios ma ponad dekadę doświadczenia w grach walki online, pracując nad takimi grami jak Instynkt zabójcy.

Ale jedną rzeczą, której się nie spodziewaliśmy i która nas ekscytowała, była głębia personalizacji graczy. W Rumbleverse, możesz naprawdę stworzyć osobowość, która jest dla Ciebie całkowicie unikalna, dzięki 14 punktom dostosowywania. Mieszanie i dopasowywanie różnych przedmiotów oznacza, że ​​jest tak wiele okazji do obnoszenia się ze swoim stylem, niezależnie od tego, czy wzbudzasz strach w konkurencji, czy zrzucasz ich z nóg spojrzeniem przyciągającym wzrok. Zestaw Smash Boxer to świetny sposób dla Xbox Rumblers, aby wypełnić swoje szafki, aby uzyskać jeszcze więcej możliwości wyboru tego, jak chcą wyglądać, i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co wymyślą gracze.

Rumbleverse - Zestaw Smash Boxer

Jeśli już rozpocząłeś swoją podróż do Rumbleverse wielkość, chcemy podziękować za zaufanie nam na tyle, że pozwoliliśmy nam wystrzelić cię z armaty do miasta 39 innych awanturników, którzy chcą oderwać ci głowę Omegią Uppercut.

Jeśli jesteś nowy w Rumble, Rumbleverse można pobrać i grać za darmo na Xbox Series X|S lub Xbox One. Jest wystarczająco dużo przysiadów, kurczaka i koktajli proteinowych, więc oszczędzimy Ci miejsca na ławce treningowej. Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się w Grapital City!

Rumbleverse™

Xbox Live

Rumbleverse™

Epickie gry


358

Rumbleverse™ to zupełnie nowy, darmowy, 40-osobowy Brawler Royale, w którym każdy może zostać mistrzem. Grasz jako własny, wyjątkowy obywatel Grapital City, walcząc o zwycięstwo! Dostosuj swojego wojownika, mieszając i dopasowując setki unikalnych przedmiotów i wyróżniając się z tłumu. Wystrzel z armaty, wyskocz na ulice i rzuć! To, gdzie wylądujesz, zależy od Ciebie, ale uważaj — za każdym rogiem i na szczycie każdego drapacza chmur panuje chaos! Skacz z dachu na dach i rozbijaj otwarte skrzynie w poszukiwaniu broni i ulepszeń. Każda runda to nowa okazja do odkrycia nowych ruchów i korzyści, które dadzą ci przewagę w dążeniu do chwały.

Uwaga redaktora: Wdrożenie tego profitu jest obecnie opóźnione. Zaktualizujemy wpis, gdy będzie dostępny dla członków Xbox Game Ultimate.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/09/01/smash-boxer-set-for-rumbleverse-now-available-as-a-perk-for-game-pass-ultimate-members/