Zestaw książek Biblioteka Skyrim – idealny prezent dla fanów Elder Scrolls.

Zestaw książek Biblioteka Skyrim – idealny prezent dla fanów Elder Scrolls

Jeśli jesteś wielkim fanem Elder Scrolls i szukasz idealnego prezentu dla siebie lub dla innego fana, to znalezienie go może być trudne. Jednym z najlepszych towarzyszy/przedmiotów kolekcjonerskich, jakie możesz kupić, jest zestaw książek Biblioteka Skyrim.

W tej chwili Biblioteka Skyrim jest w sprzedaży za 54 USD w Amazon, w porównaniu z ceną katalogową 105 USD. Zestaw składa się z książki The Skyrim Library Book I, Book II i Book III. Wszystkie trzy tomy są oprawione w twardą okładkę, a zestaw jest dostarczany ze wspaniałym futerałem z unikalną grafiką smoka.

Co zawiera Biblioteka Skyrim?

Tomy Biblioteki Skyrim zawierają teksty z gry i zawierają piękne ilustracje — od przedmiotów po grafiki postaci. Księga I to Historie, Księga II to Człowiek, Mer i Bestia, a Księga III to Tajemne.

Jeśli sam go nie zdobędziesz, zestaw książek Skyrim Library będzie świetnym prezentem dla każdego fana Elder Scrolls.

Elder Scrolls V: Skyrim i Elder Scrolls VI

The Elder Scrolls V: Skyrim pierwotnie ukazało się w 2011 roku i otrzymało Anniversary Edition w 2021 roku. Jest dostępny na PC, Xbox, PlayStation i Nintendo Switch. Kontynuacja Elder Scrolls VI była wyczekiwana od wielu lat i będzie ekskluzywną grą na Xbox i PC.

Inne książki Elder Scrolls na Amazon

Biblioteka Skyrim nie jest jedyną książką Elder Scrolls w sprzedaży na Amazon. Fani Elder Scrolls Online mogą kupić dwutomowy zestaw za 40 USD (poprzednio 70 USD), a za 19 USD (zwykle 35 USD) można przygotować autentyczne posiłki z Elder Scrolls z pomocą oficjalnej książki kucharskiej.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Źródło: Gamespot.