Zespoły Awesome, Wisdom i Wit walczą o głosy w nadchodzącym wydarzeniu w Splatoon 3

Splatoon 3: Odkryj kolejny Splatfest z 3 różnymi tematami w zależności od regionu

Następne wydarzenie w Splatoon 3 rozpocznie się Splatfestem o tematyce Pozdrowienia i Desery. Powrócą bitwy regionalne, a gracze z całego świata będą zaproszeni do wzięcia w nich udziału. Odkryj wszystkie szczegóły poniżej, aby nie przegapić niczego z tego wydarzenia, którego nie można przegapić dla fanów tej gry wideo.

Szczegóły dotyczące udziału w tym wydarzeniu

Gracze będą musieli wybrać pomiędzy drużynami Uścisk dłoni, Uderzenie pięścią i Uścisk, w zależności od regionu, w którym się znajdują. Pierwsze bitwy rozpoczną się wkrótce, więc sprawdź listę godzin rozpoczęcia w zależności od regionu, aby ich nie przegapić. Sprawdź daty i godziny dla Ameryki Północnej, Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Europy i Japonii, aby mieć pewność, że nie przegapisz wydarzenia.

Różne motywy w zależności od regionu

W przypadku tego wydarzenia regiony będą miały różne tematy. W Europie tematem przewodnim będzie „Jakie jest Twoje ulubione powitanie?” » z zespołami Handshake, Fist Punch i Embrace. Tymczasem japońscy gracze będą mieli unikalny motyw związany z deserem z drużynami Kaiten-yaki, Oban-yaki i Imagawa-yaki. Inne regiony, takie jak Ameryka Północna i Australia, mogą mieć podobne lub różne tematy. Wszystkie informacje potrzebne do wzięcia udziału w tym wydarzeniu można uzyskać na centralnym stoisku Splatsville, aby otrzymać koszulkę Splatfest.

Wyniki i dyskusje

Ciekawie będzie zobaczyć, jakie rezultaty przyniosą te wydarzenia, szczególnie w przypadku regionów o różnej tematyce. Bądź na bieżąco, aby dowiedzieć się, który motyw zostanie wybrany dla Ameryki Północnej i Australii. Nie zapomnij podzielić się swoimi przemyśleniami i zagłosować na swoją ulubioną drużynę, aby zapewnić sobie przewagę podczas tego Splatfest.

Źródło: www.nintendolife.com